| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 188 5.16% | 178 -17.88% | 217 -8.8% | 238 | 307 11.52% | 275 -5.94% | 292 -2.05% | 299 -1.18% | 302 -14.47% | 353 -0.14% | 354 | ||||||||
|
Счетоводна печалба |
-46 23.08% | -60 -3.54% | -58 -61.43% | -36 | 24 483.33% | -6 -400% | 2 300% | 1 102.27% | -22 -210% | 20 -81.48% | 110 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
234 | 235 | 275 | 270 | 279 | 277 | 288 | 285 | 321 | 321 | 223 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
119 1.75% | 117 -14.55% | 137 6.35% | 129 | 124 -2.02% | 126 0.41% | 126 2.07% | 123 33.15% | 93 64.55% | 56 | |||||||||
| Нетен марж | -24.52% 26.85% | -33.52% -26.09% | -26.59% -77% | -15.02% | 7.67% 443.72% | -2.23% -418.96% | 0.7% 308.39% | 0.17% 102.3% | -7.45% -228.61% | 5.79% -81.45% | 31.21% | ||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 246 -14.87% | 289 -33.53% | 435 -9.67% | 481 -9.69% | 533 -9.71% | 590 -6.48% | 631 -4.78% | 663 2.94% | 644 -1.33% | 652 -1.31% | 661 -3.87% | 688 -7.5% | 743 0.62% | 739 | |||||
|
Дълготрайни активи |
200 -8.41% | 219 -12.83% | 251 -8.91% | 276 -7.39% | 298 -6.43% | 318 -7.03% | 342 -5.91% | 364 -4.18% | 379 -5.72% | 402 -6.86% | 432 -8.05% | 470 -6.42% | 502 -5.3% | 530 | |||||
|
Материални запаси |
2 -33.33% | 3 0% | 3 20% | 3 0% | 3 0% | 3 0% | 3 0% | 3 -16.67% | 3 -40% | 5 -16.67% | 6 -29.41% | 9 | |||||||
|
Общо задължения |
16 128.57% | 7 -33.33% | 11 -4.55% | 11 2100% | 1 | 2 50% | 1 0% | 1 -80% | 5 0% | 5 66.67% | 3 -76% | 13 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 -50% | 1 -60% | 3 0% | 3 25% | 2 -33.33% | 3 0% | 3 -45.45% | 6 83.33% | 3 -53.85% | 7 18.18% | 6 175% | 2 | |||||||
|
Собствен капитал |
230 -18.51% | 282 -33.53% | 424 -9.79% | 470 -11.72% | 532 -9.79% | 590 -6.48% | 631 -4.56% | 661 2.86% | 643 -1.33% | 651 -0.7% | 656 -3.9% | 683 -7.8% | 740 1.97% | 726 | |||||
|
Парични средства |
181 -10.15% | 201 -10.66% | 225 -15.03% | 265 -5.98% | 282 -3.16% | 291 12.87% | 258 7.91% | 239 7.34% | 223 8.19% | 206 -10.24% | 230 16.02% | 198 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 -63.64% |
| 2020 | 11 -56% |
| 2019 | 25 -16.67% |
| 2018 | 30 -14.29% |
| 2017 | 35 2.94% |
| 2016 | 34 -5.56% |
| 2015 | 36 2.86% |
| 2014 | 35 -2.78% |
| 2013 | 36 |