| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 11 16.67% | 9 50% | 6 33.33% | 5 0% | 5 -18.18% | 6 37.5% | 4 100% | 2 -33.33% | 3 50% | 2 | 3 -53.85% | 7 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
9 38.46% | 7 85.71% | 4 40% | 3 25% | 2 0% | 2 33.33% | 2 | 1 0% | 1 | 1 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 4 | 3 | 2 | 3 | 2 | 3 | 6 | ||||||
|
Разходи за персонала |
2 | 1 -50% | 2 | |||||||||||||||
| Нетен марж | 85.71% 18.68% | 72.22% 23.81% | 58.33% 5% | 55.56% 25% | 44.44% 22.22% | 36.36% -3.03% | 37.5% | 16.67% -33.33% | 25% | 7.69% | ||||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 28 44.74% | 19 46.15% | 13 36.84% | 10 35.71% | 7 16.67% | 6 9.09% | 6 37.5% | 4 0% | 4 14.29% | 4 | 3 -14.29% | 4 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
1 | |||||||||||||||||
|
Материални запаси |
||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 -50% | 1 | ||||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||
| Вземания общо | 2 | 1 | ||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
28 44.74% | 19 46.15% | 13 36.84% | 10 35.71% | 7 16.67% | 6 -47.83% | 12 187.5% | 4 0% | 4 14.29% | 4 | 3 0% | 3 | ||||||
|
Парични средства |
28 44.74% | 19 65.22% | 12 21.05% | 10 35.71% | 7 16.67% | 6 9.09% | 6 37.5% | 4 0% | 4 14.29% | 4 | 3 0% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |