| Година в хиляди € | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 31 11.11% | 28 8% | 26 -5.66% | 27 12.77% | 24 11.9% | 21 10.53% | 19 31.03% | 15 -3.33% | 15 -6.25% | 16 6.67% | 15 -9.09% | 17 6.45% | 16 -22.5% | 20 | |
|
Счетоводна печалба |
2 33.33% | 2 50% | 1 100% | 1 -50% | 1 -66.67% | 3 50% | 2 0% | 2 -20% | 3 -16.67% | 3 50% | 2 33.33% | 2 50% | 1 0% | 1 | |
|
Оперативни разходи |
29 | 26 | 25 | 27 | 23 | 18 | 17 | 13 | 13 | 13 | 13 | 15 | 15 | 19 | |
|
Разходи за персонала |
18 40% | 13 -10.71% | 14 21.74% | 12 -8% | 13 47.06% | 9 41.67% | 6 71.43% | 4 16.67% | 3 0% | 3 -45.45% | 6 10% | 5 100% | 3 | ||
| Нетен марж | 6.67% 20% | 5.56% 38.89% | 4% 112% | 1.89% -55.66% | 4.26% -70.21% | 14.29% 35.71% | 10.53% -23.68% | 13.79% -17.24% | 16.67% -11.11% | 18.75% 40.62% | 13.33% 46.67% | 9.09% 40.91% | 6.45% 29.03% | 5% | |
| Вписан в ТР | |||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 12 21.05% | 10 -44.12% | 17 -22.73% | 22 2.33% | 22 4.88% | 21 -10.87% | 24 0% | 24 9.52% | 21 35.48% | 16 14.81% | 14 -3.57% | 14 21.74% | 12 21.05% | 10 | |
|
Дълготрайни активи |
4 0% | 4 60% | 3 0% | 3 0% | 3 0% | 3 -16.67% | 3 0% | 3 0% | 3 -14.29% | 4 0% | 4 0% | 4 0% | 4 75% | 2 | |
|
Материални запаси |
7 27.27% | 6 -21.43% | 7 -36.36% | 11 -37.14% | 18 0% | 18 -10.26% | 20 -2.5% | 20 11.11% | 18 50% | 12 33.33% | 9 -10% | 10 -9.09% | 11 46.67% | 8 | |
|
Общо задължения |
1 | 6 -26.67% | 8 0% | 8 66.67% | 5 -10% | 5 -33.33% | 8 | 6 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||
| Вземания общо | 1 | 10 | |||||||||||||
|
Собствен капитал |
12 21.05% | 10 -42.42% | 17 -25% | 22 2.33% | 22 4.88% | 21 17.14% | 18 12.9% | 16 14.81% | 14 22.73% | 11 29.41% | 9 30.77% | 7 30% | 5 25% | 4 | |
|
Парични средства |
1 | 5 11.11% | 5 200% | 2 200% | 1 0% | 1 | 1 100% | 1 0% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 -20% |
| 2017 | 5 25% |
| 2016 | 4 100% |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |