| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ХАЙДУШКО МЛЯКО ООД | 30.08.2018 | Съдружник | 25% | 0-50 хил. € | |
| ЗАДРУГА МЛЕЧНА ООД | 27.02.2025 | Съдружник | 25% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 276 -11.07% | 2 559 0.52% | 2 546 15.84% | 2 198 10.01% | 1 998 -8.61% | 2 186 11.91% | 1 953 9.58% | 1 782 12.63% | 1 582 18.17% | 1 339 | 1 257 94.31% | 647 -2.01% | 660 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
495 -18.79% | 609 1.79% | 599 0.17% | 598 21.39% | 492 -2.53% | 505 6.58% | 474 243.33% | 138 10.66% | 125 -24.22% | 165 | 256 60.26% | 160 162.18% | 61 | ||||||
|
Оперативни разходи |
1 764 | 1 933 | 1 859 | 1 518 | 1 491 | 1 612 | 1 448 | 1 600 | 1 412 | 1 106 | 930 | 737 | 599 | ||||||
|
Разходи за персонала |
172 12.33% | 153 9.89% | 140 10.08% | 127 24.62% | 102 -2.45% | 104 7.94% | 97 24.34% | 78 15.15% | 67 32% | 51 | 43 50% | 29 75% | 16 | ||||||
| Нетен марж | 21.75% -8.68% | 23.82% 1.26% | 23.52% -13.53% | 27.2% 10.35% | 24.65% 6.65% | 23.11% -4.76% | 24.27% 213.31% | 7.75% -1.76% | 7.88% -35.88% | 12.29% | 20.34% -17.52% | 24.66% 167.57% | 9.22% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 949 -0.32% | 3 961 13.23% | 3 499 20.52% | 2 903 25.84% | 2 307 4.66% | 2 204 1.22% | 2 178 27.74% | 1 705 -0.71% | 1 717 -8.95% | 1 886 | 1 579 109.5% | 754 10.25% | 684 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
2 529 13.81% | 2 222 26.15% | 1 761 58.9% | 1 108 2.07% | 1 086 0% | 1 086 40.01% | 776 3.62% | 749 15.64% | 647 | 797 36.75% | 583 11.44% | 523 | |||||||
|
Материални запаси |
1 447 25.67% | 1 151 20.88% | 953 28.66% | 740 -8.87% | 812 8.54% | 749 3.9% | 720 2.25% | 705 -14.73% | 826 -13.49% | 955 | 660 5.31% | 626 23.12% | 509 | ||||||
|
Общо задължения |
603 -27.34% | 830 55.7% | 533 -53.29% | 1 142 516.85% | 185 -49.37% | 366 -50.24% | 735 30.76% | 562 18.55% | 474 -30.72% | 684 | 910 33.46% | 682 -8.07% | 741 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
579 -22.25% | 744 | 659 325.41% | 155 -53.67% | 334 -18.05% | 408 -3.62% | 423 8.38% | 391 -17.05% | 471 | 896 | 13 | ||||||||
| Вземания общо | 259 126.34% | 115 8.74% | 105 -45.07% | 192 -5.06% | 202 137.95% | 85 -57.44% | 199 76.47% | 113 92.17% | 59 -62.05% | 155 | 100 117.78% | 46 -55% | 102 | ||||||
|
Собствен капитал |
3 287 12.12% | 2 932 17.91% | 2 486 13.04% | 2 200 8.86% | 2 021 17.72% | 1 716 19.55% | 1 436 40.61% | 1 021 13.02% | 903 10.99% | 814 | 571 68.73% | 338 -27.33% | 466 | ||||||
|
Парични средства |
55 -60.87% | 141 -34.29% | 215 4.48% | 206 17.2% | 175 -36.01% | 274 72.9% | 159 47.62% | 107 43.84% | 75 -37.61% | 120 | 14 800% | 2 -97.74% | 68 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 35 20.69% |
| 2020 | 29 -6.45% |
| 2019 | 31 14.81% |
| 2018 | 27 8% |
| 2017 | 25 -3.85% |
| 2016 | 26 -3.7% |
| 2015 | 27 8% |
| 2014 | 25 19.05% |
| 2013 | 21 |