| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СУОН ИНКОРПОРЕЙТИД ООД | 03.06.2008 | Съдружник | 50% | 2 | |
| ЗАГОРА ПРОПЪРТИС ООД | 30.05.2017 | Съдружник | 25% | 500k-5M € | 6 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 4 340 -3.47% | 4 496 -4.61% | 4 713 -16.89% | 5 671 14.2% | 4 966 1.61% | 4 887 22.46% | 3 991 47.38% | 2 708 -12.03% | 3 078 10.99% | 2 773 52.19% | 1 822 29.88% | 1 403 16.12% | 1 208 183.33% | 426 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 062 -23.09% | 1 382 -19.1% | 1 708 -16.21% | 2 038 3.67% | 1 966 -1.41% | 1 994 21.08% | 1 647 170.9% | 608 -58.87% | 1 478 17.9% | 1 254 186.45% | 438 0.35% | 436 37.14% | 318 814.71% | 35 | |||||
|
Оперативни разходи |
2 895 | 2 753 | 2 663 | 3 000 | 2 611 | 2 443 | 2 086 | 1 581 | 1 509 | 1 380 | 865 | 878 | 392 | ||||||
|
Разходи за персонала |
413 -15.76% | 490 11.27% | 440 41.15% | 312 61.8% | 193 45% | 133 33.33% | 100 24.2% | 80 7.53% | 75 4.29% | 72 -0.71% | 72 17.5% | 61 73.91% | 35 | ||||||
| Нетен марж | 24.48% -20.33% | 30.73% -15.19% | 36.23% 0.82% | 35.94% -9.22% | 39.59% -2.97% | 40.8% -1.13% | 41.27% 83.82% | 22.45% -53.25% | 48.02% 6.23% | 45.21% 88.22% | 24.02% -22.74% | 31.09% 18.1% | 26.32% 222.84% | 8.15% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 10 209 9.75% | 9 302 7.14% | 8 682 14.7% | 7 570 16.34% | 6 507 26.98% | 5 124 16.01% | 4 417 35.07% | 3 270 0.49% | 3 254 4.24% | 3 122 61.19% | 1 937 25.68% | 1 541 43.73% | 1 072 138.3% | 450 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 920 8.28% | 1 773 2.57% | 1 729 -9.84% | 1 917 20.04% | 1 597 7.72% | 1 483 -16.91% | 1 784 76.44% | 1 011 -14.67% | 1 185 136.77% | 501 24.08% | 403 12.07% | 360 112.69% | 169 53.24% | 110 | |||||
|
Материални запаси |
268 -50% | 536 38.08% | 388 33.86% | 290 -37.28% | 462 51.42% | 305 235.39% | 91 | 13 -96.5% | 380 64.75% | 231 122.17% | 104 | 4 | |||||||
|
Общо задължения |
398 33.62% | 298 106.74% | 144 -65.86% | 422 136.68% | 178 22.46% | 146 4.01% | 140 -60.23% | 352 -15.77% | 418 -55.45% | 939 21.75% | 771 -1.5% | 783 6.62% | 734 91.47% | 383 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 3 659 28.8% | 2 841 3.52% | 2 744 45.96% | 1 880 28.97% | 1 458 131.98% | 628 13.59% | 553 407.98% | 109 -62.23% | 288 -25.2% | 386 128.48% | 169 -60.99% | 433 -20.26% | 542 186.76% | 189 | |||||
|
Собствен капитал |
9 811 8.96% | 9 004 6.79% | 8 432 17.97% | 7 147 18.27% | 6 043 27.77% | 4 730 17.28% | 4 033 38.22% | 2 918 2.88% | 2 836 29.91% | 2 183 87.28% | 1 166 60.45% | 727 114.98% | 338 408.46% | 66 | |||||
|
Парични средства |
4 362 5.06% | 4 152 8.66% | 3 821 9.73% | 3 482 16.49% | 2 990 10.4% | 2 708 36.21% | 1 988 -6.83% | 2 134 19.81% | 1 781 9.05% | 1 633 44% | 1 134 75.89% | 645 78.87% | 360 144.79% | 147 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 58 9.43% |
| 2020 | 53 -19.7% |
| 2019 | 66 4.76% |
| 2018 | 63 14.55% |
| 2017 | 55 12.24% |
| 2016 | 49 11.36% |
| 2015 | 44 18.92% |
| 2014 | 37 2.78% |
| 2013 | 36 |