| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СЛИВЕН - 2012 ООД | 09.07.2012 | Съдружник | 15% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 391 5.96% | 369 -14.88% | 433 9.29% | 396 -5.37% | 419 -1.09% | 423 0% | 423 -19.3% | 525 170% | 194 | ||||||||||
|
Счетоводна печалба |
6 | 39 2.7% | 38 -1.33% | 38 -12.79% | 44 214.67% | -38 -314.29% | 18 -49.28% | 35 | |||||||||||
|
Оперативни разходи |
371 | 352 | 371 | 358 | 345 | 335 | 410 | 472 | 159 | ||||||||||
|
Разходи за персонала |
30 11.54% | 27 -1.89% | 27 -1.85% | 28 -3.57% | 29 -13.85% | 33 0% | 33 -26.14% | 45 51.72% | 30 | ||||||||||
| Нетен марж | 1.44% | 8.97% -6.03% | 9.55% 4.27% | 9.16% -11.83% | 10.39% 214.67% | -9.06% -365.53% | 3.41% -81.21% | 18.16% | |||||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 427 17.09% | 365 -1.11% | 369 -11.63% | 418 -16.55% | 501 -1.31% | 507 -11.51% | 573 -6.66% | 614 -2.67% | 631 3.09% | 612 5.46% | 580 2.81% | 564 -8.53% | 617 153.57% | 243 | |||||
|
Дълготрайни активи |
165 -2.71% | 170 -13.77% | 197 -11.7% | 223 -10.66% | 250 -10.79% | 280 -6.66% | 300 -5.94% | 319 97.78% | 161 1.29% | 159 -22.25% | 205 -34.32% | 311 -5.43% | 329 128.37% | 144 | |||||
|
Материални запаси |
60 | 123 -21.31% | 156 -26.33% | 212 -45.45% | 388 2.71% | 378 5.87% | 357 29.98% | 275 11.88% | 245 169.66% | 91 | |||||||||
|
Общо задължения |
141 38.19% | 102 -11.16% | 115 -33.53% | 172 -34.94% | 265 -5.47% | 280 -19.17% | 347 -11.72% | 393 -6.8% | 421 -3.96% | 439 3.37% | 424 -1.31% | 430 -15.05% | 506 237.88% | 150 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
174 -21.25% | 221 -18.61% | 272 -13.92% | 316 -1.28% | 320 10.02% | 291 0.18% | 290 -24.67% | 386 247.47% | 111 | ||||||||||
| Вземания общо | 116 | 71 -14.72% | 83 20.74% | 69 0.75% | 69 54.02% | 44 128.95% | 19 -30.91% | 28 -24.66% | 37 217.39% | 12 | |||||||||
|
Собствен капитал |
287 8.93% | 263 3.41% | 255 3.75% | 245 4.12% | 236 3.83% | 227 0.23% | 227 0% | 227 19.41% | 190 24.08% | 153 31.14% | 117 60.56% | 73 -34.56% | 111 18.58% | 94 | |||||
|
Парични средства |
20 | 34 -1.49% | 34 131.03% | 15 11.54% | 13 -56.67% | 31 5900% | 1 -66.67% | 2 -70% | 5 -23.08% | 7 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 10 42.86% |
| 2020 | 7 -65% |
| 2019 | 20 150% |
| 2018 | 8 -61.9% |
| 2017 | 21 -22.22% |
| 2016 | 27 58.82% |
| 2015 | 17 13.33% |
| 2014 | 15 -6.25% |
| 2013 | 16 |