| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| АЙСБЕРГ ООД | 28.12.2018 | Съдружник | 66% | 50k-500k € | |
| ВЕРСАЙ 2020 ООД | 22.03.2021 | Съдружник | 75% | 50k-500k € | 4 |
| ФИШКОМ - СВ.НИКОЛА ООД | 27.06.2024 | Съдружник | 99% | 500k-5M € | 18 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 4 911 14.99% | 4 271 11.14% | 3 843 10.51% | 3 477 17.24% | 2 966 12.84% | 2 629 0.37% | 2 619 | 2 318 129.45% | 1 010 | 1 282 69.74% | 755 | ||||||||
|
Счетоводна печалба |
571 22.08% | 468 25.17% | 374 62.08% | 231 35.84% | 170 25.28% | 135 -71.66% | 478 | 578 3238.89% | -18 | 5 | |||||||||
|
Оперативни разходи |
4 300 | 3 706 | 3 431 | 3 141 | 2 727 | 2 493 | 2 007 | 1 177 | 920 | 475 | 761 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
705 26.08% | 559 13.15% | 494 1.47% | 487 20.35% | 404 16.84% | 346 26.78% | 273 | 124 164.13% | 47 | 70 0% | 70 | ||||||||
| Нетен марж | 11.63% 6.16% | 10.95% 12.63% | 9.73% 46.67% | 6.63% 15.87% | 5.72% 11.03% | 5.15% -71.76% | 18.25% | 24.92% 1467.99% | -1.82% | 0.61% | |||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 4 406 4.49% | 4 217 18.73% | 3 552 12.52% | 3 157 15.08% | 2 743 21.6% | 2 256 -27.62% | 3 117 | 2 556 29.23% | 1 978 | 2 112 55.97% | 1 354 | ||||||||
|
Дълготрайни активи |
2 322 12.76% | 2 059 53.92% | 1 338 1.39% | 1 320 39.82% | 944 14.02% | 828 -15.37% | 978 | 958 -1.94% | 977 | 1 037 61.46% | 642 | ||||||||
|
Материални запаси |
901 -2.97% | 929 45.24% | 640 -30.92% | 926 99.45% | 464 55.21% | 299 40.29% | 213 | 164 -58.15% | 392 | 648 84.57% | 351 | ||||||||
|
Общо задължения |
1 684 -18.69% | 2 071 35.03% | 1 534 5.67% | 1 452 -3.01% | 1 497 -24.48% | 1 982 3.44% | 1 916 | 2 422 -0.02% | 2 423 | 2 107 57.65% | 1 337 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 163 -17.64% | 1 412 39.3% | 1 013 -6.99% | 1 090 5.08% | 1 037 | 1 398 | 1 706 2.99% | 1 656 | 1 282 66.03% | 772 | |||||||||
| Вземания общо | 1 074 -4.54% | 1 125 26.28% | 891 19.71% | 744 -28.59% | 1 043 -25.45% | 1 398 -10.8% | 1 568 | 691 32.97% | 519 | 416 16.62% | 357 | ||||||||
|
Собствен капитал |
2 255 27.19% | 1 773 -13.13% | 2 041 19.7% | 1 705 15.64% | 1 475 438.06% | 274 -77.18% | 1 201 | 134 130.26% | -444 | 642 3594.12% | 17 | ||||||||
|
Парични средства |
108 4.95% | 103 -84.88% | 683 309.82% | 167 71.58% | 97 0% | 97 -72.86% | 358 | 743 730.86% | 89 | 9 157.14% | 4 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 154 -10.98% |
| 2019 | 173 19.31% |
| 2018 | 145 0.69% |
| 2017 | 144 -3.36% |
| 2016 | 149 1.36% |
| 2015 | 147 9.7% |
| 2014 | 134 -0.74% |
| 2013 | 135 |