| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 15 -6.45% | 16 14.81% | 14 -12.9% | 16 14.81% | 14 12.5% | 12 4.35% | 12 21.05% | 10 5.56% | 9 5.88% | 9 0% | 9 -26.09% | 12 9.52% | 11 10.53% | 10 | |||
|
Счетоводна печалба |
1 -50% | 2 100% | 1 0% | 1 0% | 1 -33.33% | 2 200% | 1 0% | 1 0% | 1 | 2 -25% | 2 0% | 2 | |||||
|
Оперативни разходи |
14 | 13 | 13 | 15 | 13 | 11 | 11 | 9 | 9 | 9 | 9 | 10 | 11 | 8 | |||
|
Разходи за персонала |
11 5% | 10 0% | 10 -20% | 13 19.05% | 11 31.25% | 8 -5.88% | 9 30.77% | 7 0% | 7 8.33% | 6 9.09% | 6 -15.38% | 7 30% | 5 11.11% | 5 | |||
| Нетен марж | 6.9% -46.55% | 12.9% 74.19% | 7.41% 14.81% | 6.45% -12.9% | 7.41% -40.74% | 12.5% 187.5% | 4.35% -17.39% | 5.26% -5.26% | 5.56% | 13.04% -31.52% | 19.05% -9.52% | 21.05% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 18 6.06% | 17 13.79% | 15 0% | 15 11.54% | 13 8.33% | 12 14.29% | 11 10.53% | 10 5.56% | 9 5.88% | 9 0% | 9 0% | 9 13.33% | 8 7.14% | 7 | |||
|
Дълготрайни активи |
7 16.67% | 6 | 1 -80% | 3 66.67% | 2 | ||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 -50% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 | 8 275% | 2 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 100% | 1 | 3 -16.67% | 3 -14.29% | 4 0% | 4 -58.82% | 9 142.86% | 4 0% | 4 16.67% | 3 | 3 | ||||||
|
Собствен капитал |
17 6.25% | 16 10.34% | 15 7.41% | 14 8% | 13 8.7% | 12 15% | 10 5.26% | 10 5.56% | 9 5.88% | 9 0% | 9 0% | 9 240% | 3 -50% | 5 | |||
|
Парични средства |
9 -5.26% | 10 -32.14% | 14 0% | 14 40% | 10 17.65% | 9 30.77% | 7 18.18% | 6 1000% | 1 -88.89% | 5 0% | 5 0% | 5 | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 50% |
| 2020 | 2 -33.33% |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 -40% |
| 2017 | 5 -16.67% |
| 2016 | 6 20% |
| 2015 | 5 -16.67% |
| 2014 | 6 20% |
| 2013 | 5 |