| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 12 -33.33% | 18 38.46% | 13 8.33% | 12 140% | 5 11.11% | 5 125% | 2 0% | 2 -99.86% | 1 455 24.78% | 1 166 11.93% | 1 042 -57.91% | 2 475 -53.85% | 5 362 -30.52% | 7 718 | |||||
|
Счетоводна печалба |
4 -42.86% | 7 16.67% | 6 -20% | 8 275% | 2 -20% | 3 400% | 1 | 297 91.75% | 155 240.45% | 46 -95.95% | 1 123 -53.63% | 2 421 42954.55% | 6 | ||||||
|
Оперативни разходи |
8 | 11 | 7 | 5 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 157 | 1 010 | 572 | 1 128 | 2 619 | 7 712 | |||||
|
Разходи за персонала |
6 -26.67% | 8 87.5% | 4 60% | 3 150% | 1 | 212 -75.47% | 865 -27.13% | 1 187 | |||||||||||
| Нетен марж | 33.33% -14.29% | 38.89% -15.74% | 46.15% -26.15% | 62.5% 56.25% | 40% -28% | 55.56% 122.22% | 25% | 20.42% 53.67% | 13.29% 204.16% | 4.37% -90.37% | 45.37% 0.48% | 45.16% 61866.85% | 0.07% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 36 11.11% | 32 26% | 26 31.58% | 19 65.22% | 12 | 7 7.69% | 7 -99.9% | 6 728 4.63% | 6 430 1.78% | 6 318 3.45% | 6 107 13.17% | 5 396 110.62% | 2 562 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
925 -84.46% | 5 951 | |||||||||||||||||
|
Материални запаси |
189 | 79 | |||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 | 6 318 | 412 | ||||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 2 200% | 1 | 6 318 | ||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
36 12.9% | 32 24% | 26 31.58% | 19 65.22% | 12 | 7 0% | 7 -99.9% | 6 728 4.63% | 6 430 40.61% | 4 573 -25.12% | 6 107 22.53% | 4 984 94.53% | 2 562 | ||||||
|
Парични средства |
36 11.11% | 32 34.04% | 24 30.56% | 18 56.52% | 12 | 7 7.69% | 7 -78.33% | 31 -99.52% | 6 430 681.6% | 823 -14.37% | 961 -81.93% | 5 317 107.52% | 2 562 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 -50% |
| 2020 | 2 -50% |
| 2019 | 4 300% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 100% |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |