| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 10 -20.83% | 12 | 8 650% | 1 -66.67% | 3 -45.45% | 6 37.5% | 4 100% | 2 -76.47% | 9 -41.38% | 15 | ||||||||
|
Счетоводна печалба |
-11 | -10 44.12% | -17 26.09% | -24 -43.75% | -16 3.03% | -17 -10% | -15 3.23% | -16 -93.75% | -8 | |||||||||
|
Оперативни разходи |
21 | 7 | 17 | 18 | 19 | 22 | 20 | 17 | 25 | 23 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
2 -81.25% | 8 | 1 0% | 1 -85.71% | 4 0% | 4 40% | 3 0% | 3 -37.5% | 4 -20% | 5 | ||||||||
| Нетен марж | -115.79% | -126.67% 92.55% | -1700% -121.74% | -766.67% -163.54% | -290.91% 29.48% | -412.5% 45% | -750% -311.29% | -182.35% -230.51% | -55.17% | |||||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 185 -6.22% | 197 -3.98% | 206 -7.37% | 222 -5.24% | 234 -5.57% | 248 -0.82% | 250 -6.68% | 268 -3.32% | 277 -3.56% | 287 -2.94% | 296 -3.82% | 308 -11.08% | 346 | |||||
|
Дълготрайни активи |
184 -5.77% | 195 -4.27% | 203 -5.24% | 215 -4.98% | 226 -4.54% | 237 -2.94% | 244 -4.41% | 255 -4.22% | 266 -4.05% | 278 -3.89% | 289 -3.75% | 300 -1.68% | 305 | |||||
|
Материални запаси |
6 0% | 6 0% | 6 0% | 6 -42.11% | 10 11.76% | 9 13.33% | 8 15.38% | 7 -7.14% | 7 16.67% | 6 | ||||||||
|
Общо задължения |
2 -25% | 2 300% | 1 | 1 -33.33% | 2 -99.47% | 287 56100% | 1 | 352 | ||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 | 2 50% | 1 0% | 1 100% | 1 | 34 | ||||||||||||
|
Собствен капитал |
184 -6.02% | 195 -4.74% | 205 -7.6% | 222 -5.24% | 234 -5.57% | 248 -0.82% | 250 -6.32% | 267 -3.15% | 276 -3.75% | 286 -3.11% | 296 -3.99% | 308 5572.73% | -6 | |||||
|
Парични средства |
2 33.33% | 2 -40% | 3 -44.44% | 5 800% | 1 -66.67% | 2 50% | 1 0% | 1 | 1 0% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 -83.33% |
| 2019 | 6 500% |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 -50% |
| 2014 | 2 -33.33% |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |