| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 18 -5.26% | 19 11.76% | 17 -5.56% | 18 -10% | 20 -16.67% | 25 54.84% | 16 24% | 13 108.33% | 6 -33.33% | 9 -18.18% | 11 -12% | 13 -83.22% | 76 -22.8% | 99 | |||||
|
Счетоводна печалба |
2 0% | 2 -62.5% | 4 -50% | 8 -36% | 13 -21.88% | 16 300% | 4 33.33% | 3 175% | -4 65.22% | -12 -15% | -10 31.03% | -15 -825% | 2 -33.33% | 3 | |||||
|
Оперативни разходи |
17 | 18 | 13 | 10 | 8 | 8 | 12 | 9 | 8 | 19 | 18 | 24 | 72 | 96 | |||||
|
Разходи за персонала |
4 | 2 0% | 2 -40% | 3 0% | 3 -28.57% | 4 | |||||||||||||
| Нетен марж | 8.33% 5.56% | 7.89% -66.45% | 23.53% -47.06% | 44.44% -28.89% | 62.5% -6.25% | 66.67% 158.33% | 25.81% 7.53% | 24% 136% | -66.67% 47.83% | -127.78% -40.56% | -90.91% 21.63% | -116% -4421% | 2.68% -13.65% | 3.11% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 133 13.97% | 117 -5.76% | 124 -10.66% | 139 10.12% | 126 17.62% | 107 6.6% | 101 6.49% | 95 1.65% | 93 -9.45% | 103 -1.47% | 104 -9.73% | 116 -51.19% | 237 99.57% | 119 | |||||
|
Дълготрайни активи |
114 0% | 114 -3.88% | 119 45.91% | 81 0% | 81 13.57% | 72 0% | 72 0% | 72 0.72% | 71 2.21% | 70 -9.33% | 77 -11.24% | 86 -59.08% | 211 186.81% | 74 | |||||
|
Материални запаси |
2 50% | 1 -81.82% | 6 -87.36% | 44 16% | 38 13.64% | 34 20% | 28 25% | 22 7.32% | 21 -12.77% | 24 -11.32% | 27 3.92% | 26 24.39% | 21 141.18% | 9 | |||||
|
Общо задължения |
94 5.78% | 88 0% | 88 -19.16% | 109 10.88% | 99 -13.45% | 114 -40.05% | 190 264.71% | 52 | |||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
21 105% | 10 -60% | 26 2.04% | 25 -45.56% | 46 | ||||||||||||||
| Вземания общо | 1 100% | 1 -50% | 1 -50% | 2 300% | 1 -66.67% | 2 0% | 2 -94.83% | 30 | |||||||||||
|
Собствен капитал |
133 13.97% | 117 -5.76% | 124 -10.66% | 139 10.12% | 126 17.62% | 107 1400% | 7 16.67% | 6 33.33% | 5 169.23% | -7 -218.18% | 6 266.67% | 2 -96.7% | 47 -30% | 66 | |||||
|
Парични средства |
13 525% | 2 -84% | 13 -3.85% | 13 100% | 7 225% | 2 | 7 | 2 -50% | 3 -53.85% | 7 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 100% |
| 2017 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 -50% |
| 2011 | 2 |