| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 41 -5.81% | 44 -43.05% | 77 22.76% | 63 -2.38% | 64 -27.59% | 89 -3.33% | 92 -27.42% | 127 131.78% | 55 105.77% | 27 -40.23% | 44 61.11% | 28 800% | 3 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
3 -33.33% | 5 800% | 1 -85.71% | 4 -92.13% | 46 28.99% | 35 245% | 10 566.67% | 2 104.84% | -32 -82.35% | -17 15% | -20 0% | -20 | |||||||
|
Оперативни разходи |
36 | 40 | 52 | 42 | 39 | 42 | 36 | 93 | 32 | 26 | 31 | 25 | 2 | ||||||
|
Разходи за персонала |
13 0% | 13 0% | 13 4.17% | 12 9.09% | 11 83.33% | 6 | |||||||||||||
| Нетен марж | 6.98% 17.05% | 5.96% 633.11% | 0.81% -85.37% | 5.56% -89.14% | 51.15% 33.43% | 38.33% 375.33% | 8.06% 187.63% | 2.8% 102.35% | -119.23% -205.09% | -39.08% 47.24% | -74.07% 88.89% | -666.67% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 149 -4.89% | 157 -8.08% | 171 -11.17% | 192 0.53% | 191 -7.2% | 206 -13.33% | 238 5.92% | 224 -15.9% | 267 -5.78% | 283 -7.67% | 307 -6.4% | 328 -7.64% | 355 -19.77% | 442 | |||||
|
Дълготрайни активи |
143 -6.67% | 153 -7.69% | 166 -5.52% | 176 -5.49% | 186 -5.7% | 197 -1.53% | 200 -7.33% | 216 -17.38% | 262 -7.41% | 283 -6.43% | 302 -5.29% | 319 -6.17% | 340 10.28% | 308 | |||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
138 -1.47% | 140 -9.6% | 154 -13.47% | 178 1.45% | 176 -7.77% | 191 -26.72% | 260 -5.04% | 274 -14.92% | 322 -4.11% | 336 2.98% | 326 -0.31% | 327 -1.84% | 333 -27.8% | 462 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
49 -42.42% | 84 -38.66% | 138 -15.41% | 163 -7.29% | 175 -10.91% | 197 -8.77% | 216 -36.83% | 342 | |||||||||||
| Вземания общо | 3 -16.67% | 3 0% | 3 -71.43% | 11 250% | 3 -25% | 4 -85.19% | 28 260% | 8 66.67% | 5 800% | 1 -88.89% | 5 350% | 1 -92.59% | 14 -6.9% | 15 | |||||
|
Собствен капитал |
-12 -43.75% | -8 -172.73% | 11 | 182 1059.46% | -19 68.64% | -60 34.44% | -92 9.09% | -101 1.98% | -103 -39.31% | -74 -27.19% | -58 -39.02% | -42 -115.79% | -19 | ||||||
|
Парични средства |
4 600% | 1 -66.67% | 2 -72.73% | 6 175% | 2 -55.56% | 5 -52.63% | 10 1800% | 1 0% | 1 | 3 200% | 1 -99.14% | 119 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 100% |
| 2007 | 1 |