| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| БЪЛГАРСКИ СТРОИТЕЛНИ МАРКЕТИ 2006 ООД | 22.02.2008 | Съдружник | 3% | 5M-50M € | 8 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 4 923 8.14% | 4 553 | 4 562 10.3% | 4 136 -10.82% | 4 637 12.07% | 4 138 3.04% | 4 016 8.35% | 3 706 3.39% | 3 585 -10.56% | 4 008 -15.03% | 4 717 -28.73% | 6 619 -0.38% | 6 644 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
57 2.75% | 56 | 51 12.5% | 45 2.33% | 44 3.61% | 42 1.22% | 42 7.89% | 39 8.57% | 36 -5.41% | 38 -18.68% | 47 -46.78% | 87 19.58% | 73 | ||||||
|
Оперативни разходи |
4 806 | 4 445 | 4 443 | 4 004 | 4 474 | 3 968 | 3 845 | 3 526 | 3 385 | 3 792 | 4 502 | 6 344 | 6 615 | ||||||
|
Разходи за персонала |
227 -4.72% | 238 | 267 -4.04% | 278 14.53% | 243 12.56% | 216 -9.83% | 239 39.7% | 171 -19.28% | 212 -6.74% | 228 -26.08% | 308 1.01% | 305 222.16% | 95 | ||||||
| Нетен марж | 1.16% -4.98% | 1.22% | 1.11% 2% | 1.09% 14.74% | 0.95% -7.55% | 1.03% -1.77% | 1.04% -0.42% | 1.05% 5.01% | 1% 5.77% | 0.94% -4.29% | 0.99% -25.33% | 1.32% 20.03% | 1.1% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 306 -0.58% | 3 325 | 3 516 -7.66% | 3 807 0.34% | 3 794 -9.81% | 4 207 -1.3% | 4 262 0.8% | 4 228 -7.73% | 4 583 4.09% | 4 403 -0.22% | 4 412 -0.88% | 4 452 47.75% | 3 013 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
979 -3.24% | 1 011 | 1 736 56.79% | 1 107 -3.17% | 1 144 -2.48% | 1 173 -2.8% | 1 207 0.98% | 1 195 -2.26% | 1 222 -5.19% | 1 289 -2.02% | 1 316 -6.77% | 1 412 9.87% | 1 285 | ||||||
|
Материални запаси |
1 612 11.22% | 1 449 | 1 571 -16.97% | 1 892 -10.43% | 2 113 -6.13% | 2 251 -4.1% | 2 347 0.88% | 2 326 -7.48% | 2 515 3.45% | 2 431 0.42% | 2 420 7.25% | 2 257 95.05% | 1 157 | ||||||
|
Общо задължения |
2 512 6.64% | 2 356 | 2 689 -11.72% | 3 046 -0.47% | 3 060 -11.91% | 3 474 -2.89% | 3 577 -0.11% | 3 581 -6.9% | 3 846 1.17% | 3 802 -0.96% | 3 839 -3.32% | 3 971 169.65% | 1 473 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 766 16.45% | 1 516 | 1 614 -5.76% | 1 713 -5.37% | 1 810 -2.02% | 1 847 -3.24% | 1 909 10.74% | 1 724 0.27% | 1 719 -3.8% | 1 787 -3.53% | 1 853 -10.21% | 2 064 73.44% | 1 190 | ||||||
| Вземания общо | 682 -19.46% | 846 | 763 9.46% | 697 51.89% | 459 -35.53% | 712 12.25% | 635 3.42% | 614 -22.88% | 796 24.98% | 637 5.6% | 603 -15.12% | 710 51.47% | 469 | ||||||
|
Собствен капитал |
794 -11.97% | 901 | 805 5.78% | 761 4.57% | 728 1.79% | 715 5.11% | 680 5.56% | 644 5.18% | 613 27.72% | 480 6.96% | 448 25.46% | 357 7.7% | 332 | ||||||
|
Парични средства |
34 186.96% | 12 | 15 -65.91% | 45 37.5% | 33 1.59% | 32 14.55% | 28 -32.1% | 41 1057.14% | 4 -56.25% | 8 -52.94% | 17 -12.82% | 20 -40% | 33 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 51 -1.92% |
| 2019 | 52 -14.75% |
| 2018 | 61 -11.59% |
| 2017 | 69 |
| 2016 | 69 -2.82% |
| 2015 | 71 4.41% |
| 2014 | 68 -15% |
| 2013 | 80 |