| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 44 -10.31% | 50 -6.73% | 53 -5.45% | 56 -31.25% | 82 3.23% | 79 8.39% | 73 -5.3% | 77 -17.93% | 94 10.84% | 85 -21.33% | 108 51.8% | 71 14.88% | 62 | |||||
|
Счетоводна печалба |
2 | 4 | 5 100% | 3 0% | 3 0% | 3 0% | 3 0% | 3 0% | 3 -44.44% | 5 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
43 | 50 | 49 | 56 | 77 | 77 | 71 | 75 | 92 | 84 | 104 | 65 | 57 | |||||
|
Разходи за персонала |
4 0% | 4 16.67% | 3 0% | 3 -68.42% | 10 -13.64% | 11 0% | 11 0% | 11 -4.35% | 12 -8% | 13 -43.18% | 22 76% | 13 -34.21% | 19 | |||||
| Нетен марж | 3.45% | 7.69% | 6.25% 93.75% | 3.23% -7.74% | 3.5% 5.59% | 3.31% 21.85% | 2.72% -9.78% | 3.01% 27.11% | 2.37% -63.4% | 6.47% | ||||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 275 -0.74% | 277 -8.15% | 301 0.68% | 299 1.21% | 296 0% | 296 0% | 296 0.7% | 293 -2.05% | 300 9.74% | 273 17.36% | 233 11.52% | 209 0.25% | 208 | |||||
|
Дълготрайни активи |
11 -29.03% | 16 -11.43% | 18 2.94% | 17 13.33% | 15 | |||||||||||||
|
Материални запаси |
275 -0.74% | 277 -8.15% | 301 0.68% | 299 1.21% | 296 0% | 296 0% | 296 0.87% | 293 1.6% | 288 5.62% | 273 27.14% | 215 12.3% | 191 -0.8% | 193 | |||||
|
Общо задължения |
108 -4.5% | 114 -22.11% | 146 -1.72% | 148 -16.18% | 177 -2.81% | 182 -0.84% | 184 -0.28% | 184 -4.26% | 192 4.44% | 184 44% | 128 20.19% | 106 -2.8% | 109 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
6 9.09% | 6 | 18 44% | 13 | ||||||||||||||
| Вземания общо | ||||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
166 1.88% | 163 4.93% | 155 3.05% | 151 27.16% | 119 4.5% | 114 1.37% | 112 2.34% | 109 1.9% | 107 2.44% | 105 2.5% | 102 0% | 102 3.63% | 99 | |||||
|
Парични средства |
1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 200% |
| 2020 | 1 -66.67% |
| 2019 | 3 200% |
| 2018 | 1 -80% |
| 2017 | 5 -16.67% |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 6 |