| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 7 18.18% | 6 0% | 6 -15.38% | 7 0% | 7 30% | 5 -9.09% | 6 -8.33% | 6 -14.29% | 7 55.56% | 5 -35.71% | 7 0% | 7 0% | 7 133.33% | 3 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 0% | 1 -50% | 1 -60% | 3 25% | 2 -33.33% | 3 200% | 1 0% | 1 -60% | 3 150% | 1 -60% | 3 66.67% | 2 0% | 2 200% | -2 | |||||
|
Оперативни разходи |
6 | 5 | 5 | 4 | 5 | 2 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 7 | 6 | 5 | |||||
|
Разходи за персонала |
5 25% | 4 0% | 4 14.29% | 4 0% | 4 133.33% | 2 -62.5% | 4 0% | 4 33.33% | 3 20% | 3 0% | 3 -58.33% | 6 20% | 5 25% | 4 | |||||
| Нетен марж | 7.69% -15.38% | 9.09% -50% | 18.18% -52.73% | 38.46% 25% | 30.77% -48.72% | 60% 230% | 18.18% 9.09% | 16.67% -53.33% | 35.71% 60.71% | 22.22% -37.78% | 35.71% 66.67% | 21.43% 0% | 21.43% 142.86% | -50% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 8 7.14% | 7 -17.65% | 9 6.25% | 8 0% | 8 -11.11% | 9 50% | 6 -42.86% | 11 10.53% | 10 35.71% | 7 16.67% | 6 50% | 4 0% | 4 60% | 3 | |||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 -50% | 1 100% | 1 -85.71% | 4 | 6 1000% | 1 | 1 | ||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 -66.67% | 2 50% | 1 100% | 1 | |||||||||||||||
|
Собствен капитал |
8 7.14% | 7 -12.5% | 8 14.29% | 7 -6.67% | 8 36.36% | 6 -8.33% | 6 20% | 5 -44.44% | 9 28.57% | 7 16.67% | 6 50% | 4 14.29% | 4 75% | 2 | |||||
|
Парични средства |
8 7.14% | 7 -17.65% | 9 6.25% | 8 0% | 8 -11.11% | 9 63.64% | 6 -38.89% | 9 5.88% | 9 30.77% | 7 18.18% | 6 57.14% | 4 -12.5% | 4 100% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 -50% |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |