| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| БМС Пъмпс ООД | 07.10.2024 | Съдружник | 50% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 311 -41.22% | 530 | 2 415 70.94% | 1 413 32.2% | 1 069 153.33% | 422 -39.16% | 693 -9.12% | 763 -18.29% | 934 64.06% | 569 10.31% | 516 -35.44% | 799 186.79% | 279 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
-40 21% | -51 | 372 600% | 53 44.44% | 37 -91.34% | 425 -38.72% | 693 325.08% | 163 -30.2% | 234 85.77% | 126 -14.29% | 147 -29.83% | 209 142.01% | 86 | ||||||
|
Оперативни разходи |
341 | 548 | 1 962 | 1 348 | 1 003 | 422 | 421 | 525 | 700 | 516 | 368 | 587 | 192 | ||||||
|
Разходи за персонала |
103 -1.94% | 105 | 96 -1.06% | 97 -5.5% | 102 1328.57% | 7 -90.85% | 78 -1.92% | 80 5.41% | 76 14.73% | 66 2.38% | 64 -11.89% | 73 308.57% | 18 | ||||||
| Нетен марж | -12.97% -34.39% | -9.65% | 15.41% 309.51% | 3.76% 9.26% | 3.44% -96.58% | 100.73% 0.73% | 100% 367.71% | 21.38% -14.57% | 25.03% 13.23% | 22.1% -22.29% | 28.44% 8.7% | 26.17% -15.61% | 31.01% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 350 -25.81% | 471 -16.18% | 562 -56.54% | 1 294 80.01% | 719 17.85% | 610 1.79% | 599 50.64% | 398 -9.85% | 441 2.49% | 431 7.12% | 402 3.15% | 390 -15.61% | 462 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
97 -14.86% | 114 -10.12% | 126 -1.59% | 128 -17.97% | 156 -20.93% | 198 -11.24% | 223 38.41% | 161 4.3% | 154 -8.21% | 168 -6.53% | 180 -18.89% | 222 22.6% | 181 | ||||||
|
Материални запаси |
75 40% | 54 59.09% | 34 -73.49% | 127 453.33% | 23 -51.09% | 47 -2.13% | 48 147.37% | 19 26.67% | 15 -14.29% | 18 -2.78% | 18 24.14% | 15 -78.36% | 69 | ||||||
|
Общо задължения |
60 -57.61% | 141 -22.03% | 181 -80.31% | 919 106.43% | 445 20.97% | 368 83.21% | 201 138.18% | 84 13.79% | 74 5.84% | 70 -60.4% | 177 198.28% | 59 -78.2% | 272 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
90 50% | 60 | |||||||||||||||||
| Вземания общо | 14 -51.79% | 29 -25.33% | 38 -92.37% | 503 44.77% | 347 600% | 50 -21.77% | 63 -44.64% | 115 -3.03% | 118 492.31% | 20 -59.38% | 49 15.66% | 42 -12.63% | 49 | ||||||
|
Собствен капитал |
290 -12.23% | 330 -13.4% | 381 1.77% | 375 37.01% | 274 13.11% | 242 -39.28% | 398 27.08% | 313 -14.62% | 367 1.84% | 360 60.23% | 225 20.22% | 187 -1.35% | 190 | ||||||
|
Парични средства |
162 -40.82% | 273 -24.36% | 361 -32.31% | 533 179.62% | 191 -39.15% | 313 19.26% | 263 159.6% | 101 -33.33% | 152 -31.72% | 222 46.96% | 151 42.31% | 106 -32.25% | 157 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 10 -9.09% |
| 2019 | 11 10% |
| 2018 | 10 -9.09% |
| 2017 | 11 |
| 2016 | 11 -8.33% |
| 2015 | 12 -7.69% |
| 2014 | 13 8.33% |
| 2013 | 12 |