| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МЕГА ОПТИК КОМЕРС ЕООД | 20.04.2011 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| ОПТИК ИНТЕРНЕШЪНЪЛ 2000 ЕООД | 17.10.2016 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 7 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 12 309 -5.16% | 12 980 22.08% | 10 632 | 9 105 | 5 761 | 5 091 1.67% | 5 008 | 3 999 -1.19% | 4 047 28.99% | 3 138 | |||||||||
|
Счетоводна печалба |
3 181 52.8% | 2 082 1.34% | 2 054 | 1 341 | 554 | 910 38.98% | 654 | 467 -63.06% | 1 265 36.84% | 924 | |||||||||
|
Оперативни разходи |
9 097 | 10 856 | 8 545 | 2 123 | 1 438 | 1 514 | 1 606 | 3 506 | 2 740 | 2 111 | |||||||||
|
Разходи за персонала |
895 -12.36% | 1 022 9.9% | 930 | 751 | 469 | 576 7.03% | 538 | 335 78.96% | 187 50% | 125 | |||||||||
| Нетен марж | 25.84% 61.12% | 16.04% -16.98% | 19.32% | 14.73% | 9.62% | 17.87% 36.7% | 13.07% | 11.68% -62.61% | 31.25% 6.08% | 29.46% | |||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 10 658 25.51% | 8 492 18.97% | 7 138 24.17% | 5 748 11.38% | 5 161 | 4 181 21.59% | 3 438 -0.46% | 3 454 -4.14% | 3 604 9.65% | 3 287 11.71% | 2 942 -1.05% | 2 973 30.29% | 2 282 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
734 16.46% | 630 77.67% | 355 -13.36% | 410 7.95% | 379 | 364 10.39% | 330 22.62% | 269 -4.88% | 283 -11.66% | 320 73.41% | 185 24.91% | 148 76.22% | 84 | ||||||
|
Материални запаси |
3 544 37.66% | 2 574 0.4% | 2 564 14.73% | 2 235 2.58% | 2 179 | 2 516 14.58% | 2 195 2.24% | 2 147 -8.97% | 2 359 16.4% | 2 027 6.82% | 1 897 -14.81% | 2 227 42.35% | 1 565 | ||||||
|
Общо задължения |
833 32.33% | 629 36.47% | 461 46.67% | 314 -22.45% | 405 | 608 66.67% | 365 12.8% | 324 -37.08% | 514 -2.9% | 530 49.06% | 355 -21.29% | 451 -43.29% | 796 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
300 | ||||||||||||||||||
| Вземания общо | 3 350 -0.47% | 3 366 54.99% | 2 172 18.66% | 1 830 50.8% | 1 214 | 829 0.12% | 828 27.28% | 650 77.41% | 367 -33.98% | 555 41.41% | 393 225.42% | 121 24.87% | 97 | ||||||
|
Собствен капитал |
9 825 24.97% | 7 862 17.76% | 6 676 22.86% | 5 434 14.27% | 4 756 | 3 572 16.24% | 3 073 -1.83% | 3 131 1.34% | 3 089 12.05% | 2 757 6.58% | 2 587 2.58% | 2 522 69.72% | 1 486 | ||||||
|
Парични средства |
3 017 57.29% | 1 918 -6.25% | 2 046 60.62% | 1 274 -8.32% | 1 389 | 472 453.29% | 85 -77.97% | 388 -34.88% | 595 54.79% | 384 -16.35% | 460 0.78% | 456 -14.64% | 534 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 178 -1.66% |
| 2019 | 181 39.23% |
| 2018 | 130 -10.96% |
| 2017 | 146 16.8% |
| 2016 | 125 10.62% |
| 2015 | 113 1.8% |
| 2014 | 111 9.9% |
| 2013 | 101 |