| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МОСТ СОЛАР ЕНЕРДЖИ 4 ЕООД | 04.12.2023 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | |
| МОСТ СОЛАР ЕНЕРДЖИ 3 ЕООД | 07.05.2024 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 4 796 10.99% | 4 321 -14.26% | 5 039 -19.3% | 6 244 38.39% | 4 512 -4.64% | 4 731 -12.74% | 5 422 13.06% | 4 796 -7.45% | 5 182 -20.73% | 6 537 46.78% | 4 454 23.88% | 3 595 -11.51% | 4 063 63.59% | 2 484 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 314 32.83% | 989 -25.5% | 1 327 26.76% | 1 047 204.76% | 344 -68.64% | 1 096 -38.61% | 1 785 25.13% | 1 427 11.07% | 1 284 -37.65% | 2 060 14.01% | 1 807 64.53% | 1 098 -1.87% | 1 119 -8.87% | 1 228 | |||||
|
Оперативни разходи |
2 696 | 3 155 | 3 707 | 5 148 | 4 152 | 3 631 | 3 629 | 3 364 | 3 889 | 4 484 | 2 644 | 2 442 | 2 935 | 1 256 | |||||
|
Разходи за персонала |
416 -1.81% | 423 -3.27% | 438 -11.11% | 492 15.88% | 425 31.7% | 323 8.23% | 298 14.76% | 260 1.6% | 256 -4.94% | 269 22.04% | 220 57.88% | 140 51.67% | 92 30.43% | 71 | |||||
| Нетен марж | 27.39% 19.68% | 22.88% -13.12% | 26.34% 57.07% | 16.77% 120.22% | 7.61% -67.12% | 23.16% -29.65% | 32.92% 10.67% | 29.74% 20.01% | 24.79% -21.34% | 31.51% -22.33% | 40.57% 32.81% | 30.55% 10.9% | 27.54% -44.29% | 49.44% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 19 014 7.27% | 17 725 7.55% | 16 480 8.91% | 15 132 2.15% | 14 813 1.96% | 14 528 3.59% | 14 025 11.99% | 12 524 2.84% | 12 178 10.49% | 11 021 20.28% | 9 163 18.72% | 7 718 4.23% | 7 405 28.61% | 5 757 | |||||
|
Дълготрайни активи |
12 311 1.64% | 12 113 5.47% | 11 485 0.07% | 11 476 -0.74% | 11 562 0.89% | 11 460 9.22% | 10 493 7.28% | 9 781 12.19% | 8 719 8.43% | 8 041 31.66% | 6 107 97.42% | 3 093 -41.97% | 5 331 44.75% | 3 683 | |||||
|
Материални запаси |
2 329 -19.69% | 2 900 22.88% | 2 360 16.71% | 2 022 -14.58% | 2 367 -22.69% | 3 062 32.09% | 2 318 53.8% | 1 507 -5.09% | 1 588 -6.28% | 1 694 -15.39% | 2 003 109.58% | 956 -23.34% | 1 247 -36.09% | 1 951 | |||||
|
Общо задължения |
16 211 5.57% | 15 356 32193.55% | 48 1.09% | 47 -93.28% | 700 4.9% | 668 33.27% | 501 12.64% | 445 1.87% | 437 -8.96% | 480 -11.43% | 541 -29.96% | 773 -50.39% | 1 558 67.75% | 929 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
656 0% | 656 -8.36% | 716 | ||||||||||||||||
| Вземания общо | 2 962 25.2% | 2 366 -0.81% | 2 385 95.68% | 1 219 897.49% | 122 -26.91% | 167 -59.88% | 417 43.99% | 289 260.51% | 80 -49.68% | 160 246.67% | 46 -21.05% | 58 -50.22% | 117 502.63% | 19 | |||||
|
Собствен капитал |
2 803 18.3% | 2 370 -85.58% | 16 433 8.94% | 15 085 6.89% | 14 113 1.82% | 13 860 2.49% | 13 524 11.96% | 12 079 3.03% | 11 723 11.41% | 10 523 22.12% | 8 617 24.14% | 6 941 18.81% | 5 843 21.01% | 4 828 | |||||
|
Парични средства |
1 412 317.85% | 338 40.04% | 241 -41.73% | 414 2.79% | 403 -1.75% | 410 -48.29% | 793 -15.57% | 939 -46.68% | 1 761 57.38% | 1 119 12.2% | 998 24.19% | 803 13.92% | 705 592.96% | 102 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 34 |
| 2020 | 34 |
| 2019 | 34 3.03% |
| 2018 | 33 -17.5% |
| 2017 | 40 2.56% |
| 2016 | 39 -4.88% |
| 2015 | 41 -6.82% |
| 2014 | 44 2.33% |
| 2013 | 43 |