| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 39 -2.53% | 40 8.22% | 37 17.74% | 32 55% | 20 11.11% | 18 0% | 18 5.88% | 17 3.03% | 17 -8.33% | 18 24.14% | 15 -42% | 26 -7.41% | 28 54.29% | 18 | |||||
|
Счетоводна печалба |
21 -10.87% | 24 17.95% | 20 34.48% | 15 52.63% | 10 18.75% | 8 -20% | 10 66.67% | 6 20% | 5 -33.33% | 8 114.29% | 4 -53.33% | 8 -28.57% | 11 23.53% | 9 | |||||
|
Оперативни разходи |
18 | 17 | 17 | 15 | 11 | 9 | 8 | 11 | 12 | 11 | 11 | 18 | 17 | 9 | |||||
|
Разходи за персонала |
8 -5.88% | 9 21.43% | 7 0% | 7 0% | 7 27.27% | 6 37.5% | 4 -42.86% | 7 0% | 7 16.67% | 6 -7.69% | 7 -18.75% | 8 0% | 8 128.57% | 4 | |||||
| Нетен марж | 53.25% -8.55% | 58.23% 8.99% | 53.42% 14.22% | 46.77% -1.53% | 47.5% 6.88% | 44.44% -20% | 55.56% 57.41% | 35.29% 16.47% | 30.3% -27.27% | 41.67% 72.62% | 24.14% -19.54% | 30% -22.86% | 38.89% -19.93% | 48.57% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 26 -5.56% | 28 20% | 23 12.5% | 20 14.29% | 18 2.94% | 17 9.68% | 16 34.78% | 12 9.52% | 11 -4.55% | 11 -21.43% | 14 33.33% | 11 -4.55% | 11 -45% | 20 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 0% | 1 0% | 1 -33.33% | 2 50% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -33.33% | 2 50% | 1 -71.43% | 4 75% | 2 -81.82% | 11 2100% | 1 | |||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
4 14.29% | 4 40% | 3 0% | 3 66.67% | 2 0% | 2 50% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -90.48% | 11 2000% | 1 | 2 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | 2 | 5 0% | 5 900% | 1 | 1 | |||||||||
|
Собствен капитал |
22 -8.51% | 24 17.5% | 20 14.29% | 18 9.38% | 16 3.23% | 16 6.9% | 15 38.1% | 11 10.53% | 10 -5% | 10 185.71% | 4 -65% | 10 -64.29% | 29 51.35% | 19 | |||||
|
Парични средства |
25 -5.88% | 26 21.43% | 21 16.67% | 18 12.5% | 16 3.23% | 16 6.9% | 15 38.1% | 11 16.67% | 9 -18.18% | 11 37.5% | 8 -5.88% | 9 | 9 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 200% |
| 2020 | 1 -66.67% |
| 2019 | 3 50% |
| 2018 | 2 -33.33% |
| 2017 | 3 50% |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 -33.33% |
| 2013 | 3 |