| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ВЕРИТАС КЛЪСТЕР ООД | 05.04.2013 | Съдружник | 30% | 50k-500k € | 3 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 273 3.09% | 264 26.41% | 209 47.65% | 142 1.47% | 140 -18.75% | 172 4.35% | 165 | 274 -43.33% | 483 -34.35% | 735 -30.93% | 1 065 46.52% | 727 418.61% | 140 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
18 9.09% | 17 -52.17% | 35 -19.77% | 44 115% | 20 29.03% | 16 -60.26% | 40 | 88 23.57% | 72 -12.5% | 82 -17.53% | 99 -59.5% | 245 302.52% | 61 | ||||||
|
Оперативни разходи |
249 | 242 | 168 | 92 | 115 | 146 | 112 | 177 | 487 | 640 | 949 | 467 | 79 | ||||||
|
Разходи за персонала |
140 -4.55% | 146 100% | 73 110.29% | 35 1.49% | 34 -18.29% | 42 49.09% | 28 | 65 -71.96% | 232 -30.41% | 333 -40.33% | 558 88.1% | 297 1350% | 20 | ||||||
| Нетен марж | 6.75% 5.82% | 6.38% -62.16% | 16.87% -45.66% | 31.05% 111.9% | 14.65% 58.81% | 9.23% -61.91% | 24.22% | 32.34% 118.04% | 14.83% 33.29% | 11.13% 19.41% | 9.32% -72.36% | 33.71% -22.39% | 43.43% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 246 -14.56% | 288 -2.93% | 297 11.32% | 266 -32.16% | 393 1.86% | 386 -16.69% | 463 | 352 40.04% | 252 -37.8% | 404 -6.17% | 431 -11.17% | 485 275.1% | 129 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
194 -19.66% | 242 13.43% | 213 8.88% | 196 115.17% | 91 31.85% | 69 -48.28% | 133 | 115 -13.51% | 132 -41.27% | 225 2.8% | 219 -15.38% | 259 225% | 80 | ||||||
|
Материални запаси |
4 -93.4% | 54 0% | 54 | ||||||||||||||||
|
Общо задължения |
131 -17.36% | 159 -2.81% | 164 43.5% | 114 -9.72% | 126 46.15% | 86 -31.85% | 127 | 108 24.71% | 87 -61.97% | 229 3% | 222 -14.57% | 260 440.43% | 48 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
101 -14.72% | 118 -7.97% | 128 34.22% | 96 44.96% | 66 -2.27% | 67 -22.81% | 87 | 43 -5.56% | 46 69.81% | 27 -10.17% | 30 -15.71% | 36 | |||||||
| Вземания общо | 18 28.57% | 14 -15.15% | 17 106.25% | 8 -97.27% | 300 -4.08% | 313 -4.23% | 327 | 235 111.98% | 111 130.85% | 48 -63.14% | 130 129.73% | 57 52.05% | 37 | ||||||
|
Собствен капитал |
113 -7.53% | 122 -8.08% | 133 -12.75% | 152 -42.8% | 266 -10.94% | 299 -10.96% | 336 | 244 48.14% | 165 -6.4% | 176 -15.89% | 209 -7.26% | 225 206.25% | 74 | ||||||
|
Парични средства |
31 -3.23% | 32 -50.4% | 64 4.17% | 61 | 28 -76.6% | 120 63.19% | 74 -32.39% | 109 21200% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 5 -28.57% |
| 2019 | 7 16.67% |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 6 -25% |
| 2015 | 8 14.29% |
| 2014 | 7 -12.5% |
| 2013 | 8 |