| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 13 -19.35% | 16 0% | 16 0% | 16 3.33% | 15 -14.29% | 18 -16.67% | 21 61.54% | 13 -16.13% | 16 -26.19% | 21 250% | 6 -42.86% | 11 -4.55% | 11 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 -83.33% | 3 50% | 2 33.33% | 2 0% | 2 0% | 2 -57.14% | 4 250% | 1 -60% | 3 150% | 1 0% | 1 -50% | 2 0% | 2 | |||||
|
Оперативни разходи |
12 | 13 | 14 | 14 | 14 | 16 | 18 | 12 | 13 | 20 | 5 | 9 | 9 | |||||
|
Разходи за персонала |
2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 33.33% | 2 50% | 1 | |||||||||
| Нетен марж | 4% -79.33% | 19.35% 50% | 12.9% 33.33% | 9.68% -3.23% | 10% 16.67% | 8.57% -48.57% | 16.67% 116.67% | 7.69% -52.31% | 16.13% 238.71% | 4.76% -71.43% | 16.67% -12.5% | 19.05% 4.76% | 18.18% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 16 -39.22% | 26 -23.88% | 34 6.35% | 32 5% | 31 5.26% | 29 3.64% | 28 14.58% | 25 4.35% | 24 12.2% | 21 5.13% | 20 5.41% | 19 8.82% | 17 | |||||
|
Дълготрайни активи |
||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
7 550% | 1 -75% | 4 -52.94% | 9 -15% | 10 17.65% | 9 0% | 9 30.77% | 7 62.5% | 4 300% | 1 -90.48% | 11 50% | 7 -33.33% | 11 | |||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 | 1 | 1 0% | 1 | |||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | |||||||||||||
|
Собствен капитал |
16 -38% | 26 -25.37% | 34 6.35% | 32 5% | 31 5.26% | 29 5.56% | 28 12.5% | 25 4.35% | 24 12.2% | 21 5.13% | 20 5.41% | 19 12.12% | 17 | |||||
|
Парични средства |
9 -64.58% | 25 -17.24% | 30 28.89% | 23 15.38% | 20 -2.5% | 20 5.26% | 19 8.57% | 18 -7.89% | 19 -2.56% | 20 116.67% | 9 -21.74% | 12 76.92% | 7 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |