| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| КУАНТУМ ТРЕЙД ООД | 15.07.2024 | Съдружник | - | 0-50 хил. € | |
| КОМУНАЛНО ПОЧИСТВАНЕ ЕООД | 28.07.2026 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 003 -53.92% | 2 176 -10.85% | 2 441 13.29% | 2 155 8.8% | 1 980 -1.12% | 2 003 5.58% | 1 897 -3.41% | 1 964 -11.38% | 2 216 1.05% | 2 193 28.26% | 1 710 -27% | 2 342 -15.67% | 2 777 7.99% | 2 572 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-63 -118.95% | 332 -28.84% | 466 17.07% | 398 36.19% | 292 5.73% | 277 136.24% | 117 -31.23% | 170 -37.52% | 273 37.73% | 198 396.15% | 40 -64.71% | 113 -60.25% | 284 -41.78% | 488 | |||||
|
Оперативни разходи |
1 063 | 1 841 | 1 972 | 1 753 | 1 684 | 1 726 | 1 781 | 1 767 | 1 868 | 1 923 | 1 678 | 2 215 | 2 457 | 2 153 | |||||
|
Разходи за персонала |
761 -41.4% | 1 299 7.49% | 1 209 5.39% | 1 147 5.4% | 1 088 7.69% | 1 010 8.57% | 931 9.9% | 847 1.53% | 834 -1.03% | 843 -5.18% | 889 -2.14% | 908 67.23% | 543 183.2% | 192 | |||||
| Нетен марж | -6.27% -141.13% | 15.25% -20.18% | 19.1% 3.34% | 18.49% 25.17% | 14.77% 6.93% | 13.81% 123.76% | 6.17% -28.8% | 8.67% -29.5% | 12.3% 36.3% | 9.02% 286.84% | 2.33% -51.65% | 4.82% -52.87% | 10.24% -46.09% | 18.99% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 687 -28.94% | 2 374 12.09% | 2 118 3.73% | 2 042 4.47% | 1 955 11.85% | 1 748 3.39% | 1 690 2.32% | 1 652 -34.21% | 2 511 0% | 2 511 1.53% | 2 473 6.71% | 2 318 12.73% | 2 056 -27.56% | 2 838 | |||||
|
Дълготрайни активи |
395 -13.26% | 455 -11.18% | 512 -17.87% | 624 -5.35% | 659 10.08% | 599 -13.19% | 690 -25.01% | 920 -28.81% | 1 292 -22.89% | 1 676 94.94% | 859 -23.45% | 1 123 -5.1% | 1 183 -16.22% | 1 412 | |||||
|
Материални запаси |
93 -9.05% | 102 13.71% | 89 12.9% | 79 3.33% | 77 111.27% | 36 -72.37% | 131 18.98% | 110 -36.84% | 175 -58.09% | 417 0% | 417 19.12% | 350 851.39% | 37 -83.29% | 220 | |||||
|
Общо задължения |
539 -53.67% | 1 163 22.44% | 950 -8.38% | 1 037 -19.97% | 1 296 47.58% | 878 -9.3% | 968 9.17% | 887 -46.74% | 1 665 0% | 1 665 39.62% | 1 192 -3.6% | 1 237 110.53% | 587 -40.86% | 993 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
487 0% | 487 -41.35% | 831 712.5% | 102 -6.54% | 109 -38.51% | 178 | |||||||||||||
| Вземания общо | 116 -75.51% | 472 0.76% | 468 -29.32% | 663 70.3% | 389 -14.88% | 457 18.73% | 385 -6.69% | 413 -18.48% | 506 -33.65% | 763 0.07% | 762 -7.33% | 823 21.16% | 679 56.24% | 435 | |||||
|
Собствен капитал |
1 148 -5.19% | 1 211 3.68% | 1 168 16.23% | 1 005 11.39% | 902 3.76% | 870 20.38% | 722 -5.61% | 765 -31.49% | 1 117 32.26% | 845 54.83% | 546 -47.87% | 1 047 -18.09% | 1 278 8.51% | 1 178 | |||||
|
Парични средства |
1 084 -19.41% | 1 346 28.39% | 1 048 54.95% | 676 -18.48% | 830 26.6% | 655 35.37% | 484 131.54% | 209 -19.49% | 260 1.4% | 256 965.96% | 24 14.63% | 21 -86.42% | 154 -79.97% | 771 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 60 3.45% |
| 2020 | 58 -46.79% |
| 2019 | 109 5.83% |
| 2018 | 103 -14.17% |
| 2017 | 120 7.14% |
| 2016 | 112 -5.88% |
| 2015 | 119 -0.83% |
| 2014 | 120 14.29% |
| 2013 | 105 |