| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| АГРОМЕНИДЖМЪНТ ООД | 25.02.2013 | Съдружник | 70% | 500k-5M € | 5 |
| АГРОЛЕНД 2009 ООД | 24.06.2009 | Съдружник | 9% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 44 -28.33% | 61 -84.48% | 395 236.09% | 118 -38.99% | 193 116.67% | 89 -69.95% | 296 207.98% | 96 -19.31% | 119 -19.1% | 147 -64.27% | 412 | 3 866 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
173 -29.29% | 244 139% | 102 104.25% | -2 406 -395.89% | -485 28.38% | -677 -552.71% | -104 -245% | 72 144.59% | -161 -78.41% | -90 -205.39% | 85 | 300 | |||||||
|
Оперативни разходи |
18 | 293 | 2 797 | 292 | 515 | 108 | 6 | 109 | 400 | 3 570 | |||||||||
|
Разходи за персонала |
18 -20.45% | 22 12.82% | 20 2.63% | 19 1166.67% | 2 -95.16% | 32 34.78% | 24 2.22% | 23 0% | 23 -6.25% | 25 -48.94% | 48 | 278 | |||||||
| Нетен марж | 393.02% -1.33% | 398.33% 1439.56% | 25.87% 101.26% | -2046.09% -712.83% | -251.72% 66.94% | -761.49% -2071.95% | -35.06% -147.08% | 74.47% 155.26% | -134.76% -120.52% | -61.11% -394.94% | 20.72% | 7.75% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 719 16.35% | 2 337 -5.19% | 2 464 -15.62% | 2 920 -45.19% | 5 329 -0.11% | 5 334 -8.01% | 5 799 0.11% | 5 792 2.52% | 5 650 -4.94% | 5 943 -7.18% | 6 403 | 7 091 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
1 940 25.58% | 1 545 676.86% | 199 9.58% | 182 -94.04% | 3 044 -5.3% | 3 214 -11.62% | 3 637 -2.51% | 3 731 -4.99% | 3 927 -4.16% | 4 097 -4.72% | 4 300 | 4 541 | |||||||
|
Материални запаси |
48 0% | 48 2.17% | 47 0% | 47 | 47 -21.37% | 60 0% | 60 0% | 60 0% | 60 -1.68% | 61 | 93 | ||||||||
|
Общо задължения |
3 918 5.65% | 3 708 -7.46% | 4 008 -8.92% | 4 400 -0.05% | 4 402 12.23% | 3 923 5.75% | 3 709 3.05% | 3 599 2.01% | 3 528 -3.63% | 3 661 -9.17% | 4 031 | 4 618 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
31 -93% | 438 -48.22% | 846 -18.95% | 1 044 | 1 341 18.05% | 1 136 -45.62% | 2 088 10.35% | 1 892 101.36% | 940 -56.97% | 2 184 | 3 657 | ||||||||
| Вземания общо | 678 0.61% | 674 -64.71% | 1 910 5.48% | 1 810 6.02% | 1 708 -1.12% | 1 727 5.36% | 1 639 66.03% | 987 41.36% | 698 -14.78% | 820 -26.74% | 1 119 | 2 243 | |||||||
|
Собствен капитал |
-1 199 12.56% | -1 372 11.1% | -1 543 -4.28% | -1 480 -259.71% | 926 -34.37% | 1 412 -32.43% | 2 089 -4.73% | 2 193 3.37% | 2 121 -7.04% | 2 282 -3.79% | 2 372 | 2 472 | |||||||
|
Парични средства |
21 -6.67% | 23 50% | 15 500% | 3 | 312 -29.69% | 444 19.2% | 373 -0.95% | 376 -12.07% | 428 28.18% | 334 | 151 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 -50% |
| 2016 | 4 33.33% |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 50% |
| 2013 | 2 |