| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 25 | 215 -10.62% | 241 -45.92% | 445 -66.04% | 1 311 22.2% | 1 073 177.65% | 387 0% | 387 -65.5% | 1 120 -7% | 1 205 -43.12% | 2 118 17.74% | 1 799 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
-185 | -15 -433.33% | 5 -96.94% | 150 -72.16% | 540 -19.63% | 672 740.98% | -105 -138.32% | 274 -73.07% | 1 016 -7.15% | 1 094 -46.14% | 2 031 53.46% | 1 324 | |||||||
|
Оперативни разходи |
210 | 231 | 236 | 292 | 771 | 372 | 94 | 98 | 100 | 101 | 82 | 61 | |||||||
|
Разходи за персонала |
176 | 229 -2.19% | 234 -19.54% | 290 -62.26% | 769 108.74% | 369 319.19% | 88 0% | 88 -2.82% | 90 1.14% | 89 20.69% | 74 49.48% | 50 | |||||||
| Нетен марж | -738.78% | -7.13% -472.92% | 1.91% -94.34% | 33.75% -18.01% | 41.17% -34.24% | 62.6% 330.86% | -27.12% -138.32% | 70.77% -21.97% | 90.69% -0.16% | 90.83% -5.3% | 95.92% 30.34% | 73.59% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 4 064 -12.67% | 4 654 26.52% | 3 678 -9.62% | 4 070 -8.1% | 4 429 1.48% | 4 364 12.05% | 3 895 25.03% | 3 115 -3.27% | 3 221 -2.96% | 3 319 11.59% | 2 974 3.93% | 2 862 0.45% | 2 849 7.2% | 2 658 | |||||
|
Дълготрайни активи |
3 549 0% | 3 549 -1.91% | 3 618 0% | 3 618 -11.37% | 4 082 27.48% | 3 202 4.8% | 3 055 -0.81% | 3 081 -0.13% | 3 085 0.8% | 3 060 5.85% | 2 891 5.33% | 2 745 0% | 2 745 28.91% | 2 129 | |||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 561 -7.59% | 1 690 310.05% | 412 74.84% | 236 406.59% | 47 -60.43% | 118 -12.55% | 134 | 372 0% | 372 | 485 0% | 485 -48.76% | 946 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 503 -50.48% | 1 016 4630.95% | 21 -63.16% | 58 -20.83% | 74 -14.79% | 86 138.03% | 36 7000% | 1 0% | 1 -99.73% | 191 37200% | 1 0% | 1 0% | 1 -75% | 2 | |||||
|
Собствен капитал |
2 503 -15.56% | 2 964 -9.25% | 3 266 -14.82% | 3 834 -12.51% | 4 382 3.19% | 4 247 12.93% | 3 761 20.71% | 3 115 -3.27% | 3 221 9.28% | 2 947 -0.91% | 2 974 3.93% | 2 862 21.04% | 2 364 37.82% | 1 715 | |||||
|
Парични средства |
12 -86.78% | 89 128.95% | 39 -89.99% | 388 42.13% | 273 -74.62% | 1 076 33.93% | 803 2244.78% | 34 -74.72% | 135 96.3% | 69 -16.67% | 83 -28.95% | 117 12.32% | 104 -80.42% | 530 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 8 |
| 2020 | 8 -11.11% |
| 2019 | 9 350% |
| 2018 | 2 -75% |
| 2017 | 8 |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 8 14.29% |
| 2013 | 7 |