| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МИКРОЕНЕРГИЯ ЕООД | 04.11.2014 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 23 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 179 264 -26.31% | 243 277 6.97% | 227 434 7.16% | 212 243 10.24% | 192 525 19.96% | 160 491 14.87% | 139 716 27.03% | 109 986 | 74 439 17.88% | 63 148 -43.55% | 111 871 | 134 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
15 313 -18.74% | 18 844 -28.12% | 26 217 -2.87% | 26 992 -3.83% | 28 068 25.79% | 22 313 4.69% | 21 313 48.02% | 14 398 | 6 340 52% | 4 171 -29.89% | 5 949 | 7 | |||||||
|
Оперативни разходи |
160 419 | 224 673 | 194 229 | 178 871 | 158 243 | 138 736 | 111 426 | 89 324 | 7 001 | 52 820 | 107 314 | 128 | |||||||
|
Разходи за персонала |
25 422 -17.85% | 30 947 12.2% | 27 581 16.32% | 23 712 21.36% | 19 538 23.96% | 15 762 9.09% | 14 448 26.49% | 11 422 | 8 520 -21.27% | 10 822 -14.68% | 12 685 | 12 | |||||||
| Нетен марж | 8.54% 10.28% | 7.75% -32.81% | 11.53% -9.36% | 12.72% -12.77% | 14.58% 4.86% | 13.9% -8.86% | 15.25% 16.52% | 13.09% | 8.52% 28.94% | 6.61% 24.2% | 5.32% | 5.34% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 153 620 -5.84% | 163 151 2.82% | 158 673 15.52% | 137 359 20.36% | 114 124 23.38% | 92 501 23.19% | 75 085 30.92% | 57 351 23.6% | 46 400 16.21% | 39 928 6.02% | 37 662 -47.06% | 71 144 | 61 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
42 863 -5.51% | 45 362 19.01% | 38 117 39.25% | 27 373 16.17% | 23 563 20.43% | 19 566 38.87% | 14 089 18.69% | 11 870 30.88% | 9 070 26.05% | 7 195 -9.43% | 7 945 -50.88% | 16 173 | 14 | ||||||
|
Материални запаси |
21 100 -21.53% | 26 889 -14.84% | 31 576 -11.56% | 35 702 27.26% | 28 054 25.22% | 22 403 10.67% | 20 244 16.36% | 17 397 28.79% | 13 508 -4.48% | 14 142 8.06% | 13 088 -41.68% | 22 441 | 23 | ||||||
|
Общо задължения |
30 422 -0.6% | 30 605 -7.23% | 32 989 20.37% | 27 407 -3.4% | 28 373 58.22% | 17 933 -12.66% | 20 531 -6.41% | 21 938 -8.19% | 23 896 0.55% | 23 765 -12.38% | 27 123 -40.97% | 45 950 | 42 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
215 -21.16% | 273 1202.44% | 21 -89.51% | 200 -50% | 400 -33.33% | 600 -25.05% | 800 -83.14% | 4 745 -39.47% | 7 839 -8.33% | 8 552 44.74% | 5 908 -53.57% | 12 726 | 10 | ||||||
| Вземания общо | 48 997 -24.34% | 64 758 -11.9% | 73 502 31.16% | 56 038 13.72% | 49 279 56.72% | 31 443 -3.64% | 32 630 19.28% | 27 355 23.14% | 22 214 29.28% | 17 183 10.38% | 15 567 -50.86% | 31 677 | 21 | ||||||
|
Собствен капитал |
123 044 -7.17% | 132 546 5.46% | 125 684 14.31% | 109 952 28.22% | 85 752 15% | 74 568 36.69% | 54 554 54.05% | 35 413 57.36% | 22 504 39.24% | 16 162 53.36% | 10 539 -58.17% | 25 194 | 18 | ||||||
|
Парични средства |
28 624 9.5% | 26 141 12.94% | 23 147 27.31% | 18 182 37.83% | 13 191 -30.8% | 19 062 138.82% | 7 982 1780.84% | 424 -60.25% | 1 068 -22.21% | 1 372 29.22% | 1 062 42.85% | 743 | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2026 -6.46% |
| 2020 | 2166 -4.37% |
| 2019 | 2265 10.27% |
| 2018 | 2054 7.54% |
| 2017 | 1910 22.44% |
| 2016 | 1560 5.05% |
| 2015 | 1485 7.38% |
| 2014 | 1383 17.3% |
| 2013 | 1179 |