| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СМ ТЕХНОЛОЖИ ЕООД | 05.10.2012 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| БМК ИНЖЕНЕРИНГ ООД | 25.05.2015 | Съдружник | 50% | ||
| НОДИГ ЕООД | 24.02.2016 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 246 -56.56% | 2 867 11.78% | 2 565 10.97% | 2 312 -39.15% | 3 799 -40.82% | 6 419 32.95% | 4 828 15.19% | 4 192 103.78% | 2 057 -15.29% | 2 428 -6.63% | 2 600 1.96% | 2 550 46.79% | 1 737 12.74% | 1 541 |
|
Счетоводна печалба |
-967 -1328.57% | 79 -11.49% | 89 923.53% | 9 -82.47% | 50 -95.02% | 997 3960.42% | 25 6.67% | 23 -41.56% | 39 -30% | 56 -86.5% | 417 150% | 167 1381.82% | 11 -94.75% | 214 |
|
Оперативни разходи |
1 760 | 2 567 | 2 293 | 2 159 | 3 625 | 5 125 | 4 783 | 4 052 | 1 923 | 2 268 | 2 109 | 2 313 | 1 664 | 1 183 |
|
Разходи за персонала |
671 1.86% | 659 3.54% | 636 -22.06% | 816 -21.76% | 1 043 16.11% | 898 36.41% | 659 -10.37% | 735 0% | 735 141.11% | 305 -5.55% | 323 -8.68% | 353 17.32% | 301 116.54% | 139 |
| Нетен марж | -77.67% -2928.34% | 2.75% -20.82% | 3.47% 822.34% | 0.38% -71.2% | 1.31% -91.59% | 15.52% 2954.21% | 0.51% -7.4% | 0.55% -71.32% | 1.91% -17.37% | 2.32% -85.55% | 16.02% 145.18% | 6.54% 909.47% | 0.65% -95.34% | 13.9% |
| Вписан в ТР | ||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 6 911 -6.28% | 7 374 13.61% | 6 490 13.47% | 5 720 9.1% | 5 243 -9.36% | 5 784 -13.5% | 6 687 -31.85% | 9 812 125.59% | 4 350 14.79% | 3 789 -17.36% | 4 585 164.39% | 1 734 39.59% | 1 242 42.27% | 873 |
|
Дълготрайни активи |
3 555 -7.48% | 3 842 19.01% | 3 228 7.64% | 2 999 9.2% | 2 747 6.57% | 2 577 -8.48% | 2 816 135.59% | 1 195 17.55% | 1 017 0.2% | 1 015 -4.06% | 1 058 27.4% | 830 82.47% | 455 32.24% | 344 |
|
Материални запаси |
541 -21.96% | 694 59.27% | 436 -66.24% | 1 291 139.47% | 539 -48.1% | 1 038 -28.39% | 1 450 -40.57% | 2 440 42.32% | 1 714 12.55% | 1 523 -25.43% | 2 043 822.63% | 221 -26.86% | 303 93.46% | 156 |
|
Общо задължения |
5 058 11.07% | 4 554 22.08% | 3 730 22.69% | 3 040 -1.15% | 3 075 -1.88% | 3 134 -37.93% | 5 050 -37.85% | 8 125 98.19% | 4 100 12.63% | 3 640 -1.47% | 3 694 147.26% | 1 494 51.32% | 987 90.43% | 518 |
|
Задължения към фин. инст. |
3 113 11.52% | 2 792 8.57% | 2 571 12.76% | 2 280 33.65% | 1 706 13.58% | 1 502 -5.38% | 1 588 -52.32% | 3 330 218.44% | 1 046 -19.3% | 1 296 69.05% | 766 29.56% | 592 14.44% | 517 106.33% | 251 |
| Вземания общо | 1 682 -3.77% | 1 748 -2.23% | 1 787 9.7% | 1 629 -16.88% | 1 960 99.07% | 985 -52.9% | 2 091 -59.98% | 5 224 328.25% | 1 220 33.74% | 912 -26.67% | 1 244 157.46% | 483 47.43% | 328 9.76% | 299 |
|
Собствен капитал |
1 853 -34.3% | 2 820 2.17% | 2 760 3.81% | 2 659 0.31% | 2 651 0.74% | 2 632 64.76% | 1 597 0.81% | 1 584 760.83% | 184 27.21% | 145 -69% | 467 94.26% | 240 -5.81% | 255 -16.83% | 307 |
|
Парични средства |
41 -50% | 82 138.81% | 34 -19.28% | 42 -85.26% | 288 -70.04% | 961 778.04% | 109 -84.88% | 723 91.47% | 378 25.68% | 301 66.57% | 180 12.78% | 160 31.51% | 122 48.75% | 82 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2019 | 54 8% |
| 2018 | 50 -25.37% |
| 2017 | 67 -23.86% |
| 2016 | 88 -15.38% |
| 2015 | 104 -16.13% |
| 2014 | 124 47.62% |
| 2013 | 84 |