| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ЕЛ КОНТРОЛ ТРАНС ЕООД | 09.09.2013 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 6 971 29.1% | 5 400 -3.07% | 5 571 5.97% | 5 257 3.67% | 5 071 0.56% | 5 043 11.72% | 4 514 2.56% | 4 401 6.18% | 4 145 -15.43% | 4 901 38.43% | 3 541 -13.06% | 4 072 0.26% | 4 062 8.97% | 3 727 | |||||
|
Счетоводна печалба |
737 150.35% | 295 103.53% | 145 21.46% | 119 -32.46% | 176 -65.22% | 507 203.36% | 167 50% | 111 -60.86% | 285 -46.39% | 531 -2.44% | 545 -38.3% | 882 1.41% | 870 13.24% | 768 | |||||
|
Оперативни разходи |
6 191 | 5 022 | 5 379 | 5 104 | 4 871 | 4 514 | 4 324 | 4 266 | 3 836 | 4 356 | 2 983 | 3 164 | 3 159 | 2 956 | |||||
|
Разходи за персонала |
1 521 51.04% | 1 007 21.32% | 830 -2.7% | 853 17.3% | 727 18.6% | 613 -3.93% | 638 49.82% | 426 -4.25% | 445 20.67% | 369 0% | 369 -11.86% | 418 56.7% | 267 64.67% | 162 | |||||
| Нетен марж | 10.58% 93.92% | 5.45% 109.99% | 2.6% 14.61% | 2.27% -34.85% | 3.48% -65.41% | 10.06% 171.53% | 3.7% 46.26% | 2.53% -63.14% | 6.87% -36.61% | 10.84% -29.52% | 15.38% -29.03% | 21.67% 1.14% | 21.42% 3.92% | 20.62% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 4 788 32.29% | 3 619 -18.63% | 4 448 3.31% | 4 306 -14.11% | 5 013 -5.53% | 5 306 -4.35% | 5 548 11.34% | 4 983 -2.65% | 5 118 7.06% | 4 781 17.01% | 4 086 -3% | 4 212 27.29% | 3 309 25.52% | 2 636 | |||||
|
Дълготрайни активи |
806 -9.26% | 889 -7.36% | 959 1.74% | 943 -6.63% | 1 010 -9.9% | 1 121 9.6% | 1 023 -17.36% | 1 237 -3.82% | 1 286 4.83% | 1 227 18.58% | 1 035 -7.33% | 1 117 25.73% | 888 11.49% | 797 | |||||
|
Материални запаси |
474 279.92% | 125 -43.78% | 222 -45.34% | 406 -38.31% | 658 2423.53% | 26 -89.84% | 257 57.37% | 163 -27.33% | 224 760.78% | 26 168.42% | 10 26.67% | 8 -11.76% | 9 466.67% | 2 | |||||
|
Общо задължения |
2 174 30.27% | 1 669 -32.55% | 2 474 25.95% | 1 964 9.55% | 1 793 24.8% | 1 437 26.46% | 1 136 32.89% | 855 -17.02% | 1 030 22.72% | 840 40.58% | 597 -48.64% | 1 163 10.28% | 1 054 -5.33% | 1 114 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 149 11.18% | 1 034 9.53% | 944 -29.6% | 1 341 82.34% | 735 49.64% | 491 | 81 -68.84% | 259 108.64% | 124 262.69% | 34 0% | 34 -65.64% | 100 -48.55% | 194 | ||||||
| Вземания общо | 2 629 47.48% | 1 782 -25.1% | 2 380 34.43% | 1 770 -28.44% | 2 474 -15.06% | 2 912 19.59% | 2 435 30.6% | 1 865 9.65% | 1 701 5.92% | 1 605 13.4% | 1 416 66.31% | 851 -25.77% | 1 147 39.4% | 823 | |||||
|
Собствен капитал |
2 614 34.02% | 1 951 3.78% | 1 880 -19.72% | 2 341 -27.28% | 3 220 -16.79% | 3 869 -7.95% | 4 204 1.85% | 4 128 0.98% | 4 088 3.72% | 3 941 12.97% | 3 489 14.4% | 3 049 35.24% | 2 255 48.09% | 1 523 | |||||
|
Парични средства |
848 4.6% | 811 -6.98% | 872 -26% | 1 178 37.96% | 854 -30.1% | 1 221 -18.16% | 1 492 -12.37% | 1 703 -10.02% | 1 893 4.9% | 1 804 50.3% | 1 201 -46.26% | 2 234 77.46% | 1 259 23.97% | 1 015 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 128 0.79% |
| 2019 | 127 -24.85% |
| 2018 | 169 7.64% |
| 2017 | 157 9.79% |
| 2016 | 143 -16.37% |
| 2015 | 171 -24% |
| 2014 | 225 31.58% |
| 2013 | 171 |