| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СПЕЦИАЛИЗИРАНА БОЛНИЦА ЗА ДОЛЕКУВАНЕ, ПРОДЪЛЖИТЕЛНО ЛЕЧЕНИЕ И РЕХАБИЛИТАЦИЯ - БЪЛГАРИЯ ООД | 05.02.2025 | Съдружник | 96% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 201 -49.29% | 396 -27.16% | 544 14.04% | 477 74.72% | 273 -35.89% | 426 14.58% | 372 -0.41% | 373 17.55% | 318 -1.11% | 321 201.92% | 106 22.35% | 87 -16.67% | 104 -47.29% | 198 | |||||
|
Счетоводна печалба |
3 -57.14% | 7 -90.85% | 78 150.82% | 31 134.62% | 13 52.94% | 9 -62.22% | 23 45.16% | 16 6.9% | 15 31.82% | 11 29.41% | 9 -85.59% | 60 1375% | 4 -27.27% | 6 | |||||
|
Оперативни разходи |
177 | 365 | 449 | 435 | 248 | 404 | 327 | 343 | 281 | 291 | 82 | 70 | 87 | 185 | |||||
|
Разходи за персонала |
32 -62.94% | 87 -34.62% | 133 31.31% | 101 122.47% | 46 106.98% | 22 -8.51% | 24 -9.62% | 27 -14.75% | 31 -26.51% | 42 538.46% | 7 | ||||||||
| Нетен марж | 1.53% -15.49% | 1.81% -87.44% | 14.38% 119.94% | 6.54% 34.28% | 4.87% 138.58% | 2.04% -67.03% | 6.19% 45.76% | 4.25% -9.06% | 4.67% 33.3% | 3.5% -57.14% | 8.17% -88.23% | 69.41% 1670% | 3.92% 37.97% | 2.84% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 060 -3.22% | 1 095 -4.59% | 1 148 -16.17% | 1 369 12.1% | 1 221 4.55% | 1 168 48.86% | 785 7.34% | 731 -4.6% | 766 3.52% | 740 5.69% | 700 70.4% | 411 -24.29% | 543 -3.89% | 565 | |||||
|
Дълготрайни активи |
668 -3.26% | 691 60.07% | 432 -2.99% | 445 -0.46% | 447 -1.91% | 456 17.55% | 388 -1.43% | 393 -1.16% | 398 1.43% | 392 -0.9% | 396 -0.39% | 397 2185.29% | 17 -12.82% | 20 | |||||
|
Материални запаси |
160 -30.13% | 229 -58.33% | 550 60.69% | 342 13.39% | 302 15.91% | 260 -7.79% | 282 28.37% | 220 11.11% | 198 -0.51% | 199 29.24% | 154 5.99% | 145 173.08% | 53 -33.76% | 80 | |||||
|
Общо задължения |
894 -1.96% | 912 -5.61% | 966 4.59% | 924 -17.64% | 1 122 6.61% | 1 052 54.97% | 679 5.4% | 644 -7.08% | 693 1.65% | 682 8.02% | 631 60.81% | 393 -25.73% | 529 -6.43% | 565 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
113 0% | 113 3.27% | 109 -3.17% | 113 0% | 113 0% | 113 0% | 113 19.46% | 95 -17.41% | 115 0% | 115 -4.27% | 120 | ||||||||
| Вземания общо | 208 23.03% | 169 7.14% | 157 -72.6% | 575 32.24% | 435 -2.97% | 448 323.19% | 106 -6.33% | 113 -69.56% | 371 181.4% | 132 18.35% | 111 43.42% | 78 4.83% | 74 28.32% | 58 | |||||
|
Собствен капитал |
166 -9.5% | 183 0.85% | 182 39.76% | 130 30.26% | 100 -14.1% | 116 9.66% | 106 21.76% | 87 18.88% | 73 25.44% | 58 -15.56% | 69 -14.56% | 81 464.29% | 14 33.33% | 11 | |||||
|
Парични средства |
23 309.09% | 6 -38.89% | 9 28.57% | 7 -81.08% | 38 825% | 4 -63.64% | 11 144.44% | 5 28.57% | 4 -79.41% | 17 -55.84% | 39 40% | 28 2650% | 1 -87.5% | 8 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 6 -78.57% |
| 2019 | 28 33.33% |
| 2018 | 21 -4.55% |
| 2017 | 22 29.41% |
| 2016 | 17 41.67% |
| 2015 | 12 -7.69% |
| 2014 | 13 -13.33% |
| 2013 | 15 |