| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ПЪТНО ПОДДЪРЖАНЕ - СТАРА ЗАГОРА ЕООД | 22.06.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 101 -88.68% | 890 | 346 -75.88% | 1 433 -55.67% | 3 233 13.66% | 2 844 -18.08% | 3 472 -44.19% | 6 221 7.07% | 5 810 13.22% | 5 132 -24.32% | 6 781 | 2 813 | 11 557 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
2 100.35% | -591 | -253 -375% | 92 -10% | 102 5.82% | 97 -29.74% | 138 -18.98% | 170 66% | 102 25.79% | 81 -87.26% | 638 | 767 | 767 | ||||||
|
Оперативни разходи |
98 | 852 | 599 | 1 341 | 3 080 | 2 826 | 3 153 | 5 891 | 5 544 | 4 677 | 5 787 | 2 046 | 10 287 | ||||||
|
Разходи за персонала |
126 | 170 -18.58% | 209 -62.09% | 552 53.05% | 360 -25.71% | 485 -23.41% | 633 -18.38% | 776 19.53% | 649 -84.2% | 4 110 | 171 | 426 | |||||||
| Нетен марж | 2.03% 103.06% | -66.34% | -73.22% -1240.27% | 6.42% 103.02% | 3.16% -6.9% | 3.4% -14.23% | 3.96% 45.17% | 2.73% 55.04% | 1.76% 11.1% | 1.58% -83.17% | 9.41% | 27.26% | 6.64% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 13 657 -0.78% | 13 764 115.45% | 6 389 -61.94% | 16 785 -5.38% | 17 740 4.14% | 17 035 -0.04% | 17 041 11.99% | 15 217 41.01% | 10 791 -10.06% | 11 998 39.62% | 8 593 774.45% | 983 | 4 449 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
3 433 -2.16% | 3 508 76.99% | 1 982 -4.44% | 2 074 -12.19% | 2 362 -11.44% | 2 667 0% | 2 667 -6.64% | 2 857 -7.47% | 3 088 -8.15% | 3 362 5.49% | 3 187 397.84% | 640 | 416 | ||||||
|
Материални запаси |
88 | 1 423 16.06% | 1 226 -19.37% | 1 521 102.31% | 752 -14.63% | 880 -33.07% | 1 316 -32.59% | 1 952 86.56% | 1 046 -0.1% | 1 047 | 116 | ||||||||
|
Общо задължения |
4 557 -0.56% | 4 583 37.49% | 3 333 -75.73% | 13 734 -4.86% | 14 435 4.51% | 13 813 -0.38% | 13 865 14.33% | 12 127 23.28% | 9 837 7.12% | 9 183 6.87% | 8 593 -2.88% | 8 848 | 3 335 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
623 | 1 783 0% | 1 783 0% | 1 783 0% | 1 783 0% | 1 783 | 90 -92.3% | 1 169 | 227 | ||||||||||
| Вземания общо | 10 134 | 13 055 -6.63% | 13 982 9.8% | 12 734 -4.71% | 13 364 19.73% | 11 162 21.15% | 9 213 72.41% | 5 344 15.26% | 4 636 1180.65% | 362 | 3 213 | ||||||||
|
Собствен капитал |
3 648 0.06% | 3 646 19.33% | 3 055 0.13% | 3 051 -7.66% | 3 304 2.55% | 3 222 2.86% | 3 133 2.85% | 3 046 4.22% | 2 923 5.48% | 2 771 3.14% | 2 686 3.12% | 2 605 | 1 114 | ||||||
|
Парични средства |
2 | 11 -91.7% | 135 -54.31% | 297 53.44% | 193 -23.64% | 253 -3.7% | 263 -55.99% | 597 1104.12% | 50 -57.64% | 117 | 49 |