| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 112 -6.38% | 120 -3.29% | 124 7.05% | 116 -4.62% | 122 -15.9% | 145 -7.82% | 157 5.14% | 149 3.55% | 144 | ||||||||||
|
Счетоводна печалба |
9 142.86% | 4 250% | 1 | 1 125% | -2 -125% | 8 45.45% | 6 175% | 2 | |||||||||||
|
Оперативни разходи |
94 | 107 | 112 | 115 | 107 | 135 | 137 | 140 | 142 | ||||||||||
|
Разходи за персонала |
16 45.45% | 11 -8.33% | 12 -7.69% | 13 73.33% | 8 -37.5% | 12 -31.43% | 18 -18.6% | 22 19.44% | 18 | ||||||||||
| Нетен марж | 7.73% 159.42% | 2.98% 261.91% | 0.82% | 0.42% 129.73% | -1.41% -127.12% | 5.21% 38.35% | 3.77% 165.58% | 1.42% | |||||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 119 -4.13% | 124 -12.95% | 142 -7.64% | 154 -6.52% | 165 -14.59% | 193 3.01% | 187 -2.4% | 192 -7.64% | 208 -3.1% | 214 3.97% | 206 11.33% | 185 56.03% | 119 166.67% | 44 | |||||
|
Дълготрайни активи |
100 -6.22% | 107 -4.13% | 111 -8.02% | 121 -6.69% | 130 -7.3% | 140 2.24% | 137 -3.94% | 143 -5.1% | 150 -3.61% | 156 -4.39% | 163 33.47% | 122 58.28% | 77 694.74% | 10 | |||||
|
Материални запаси |
35 -4.17% | 37 -7.69% | 40 -6.02% | 42 -2.35% | 43 28.79% | 34 -23.26% | 44 65.38% | 27 1.96% | 26 | ||||||||||
|
Общо задължения |
114 -4.7% | 120 -6.77% | 128 -3.46% | 133 -4.76% | 140 -20.87% | 176 -1.43% | 179 -4.37% | 187 -8.27% | 204 4.45% | 195 4.09% | 188 13.98% | 165 56.31% | 105 190.14% | 36 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
112 -9.47% | 124 0% | 124 -10.33% | 139 1.5% | 137 1.91% | 134 37.17% | 98 80.19% | 54 103.85% | 27 | ||||||||||
| Вземания общо | 15 31.82% | 11 37.5% | 8 -40.74% | 14 35% | 10 11.11% | 9 -51.35% | 19 60.87% | 12 64.29% | 7 | ||||||||||
|
Собствен капитал |
5 12.5% | 4 -70.37% | 14 -34.15% | 21 -16.33% | 25 53.13% | 16 100% | 8 77.78% | 5 28.57% | 4 -81.08% | 19 2.78% | 18 -10% | 20 53.85% | 13 62.5% | 8 | |||||
|
Парични средства |
3 25% | 2 100% | 1 0% | 1 -77.78% | 5 | 3 500% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 100% |
| 2020 | 2 -66.67% |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 6 -25% |
| 2017 | 8 14.29% |
| 2016 | 7 |
| 2015 | 7 |
| 2014 | 7 16.67% |
| 2013 | 6 |