| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 9 -5.56% | 9 28.57% | 7 27.27% | 6 37.5% | 4 -11.11% | 5 0% | 5 -52.63% | 10 46.15% | 7 18.18% | 6 -35.29% | 9 6.25% | 8 23.08% | 7 -48% | 13 | |||||
|
Счетоводна печалба |
4 -30% | 5 100% | 3 150% | 1 100% | 1 0% | 1 -66.67% | 2 0% | 2 -25% | 2 100% | 1 -66.67% | 3 200% | 1 100% | 1 0% | 1 | |||||
|
Оперативни разходи |
5 | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 3 | 8 | 5 | 5 | 6 | 7 | 7 | 12 | |||||
|
Разходи за персонала |
4 40% | 3 -28.57% | 4 0% | 4 40% | 3 -28.57% | 4 250% | 1 -50% | 2 -33.33% | 3 -25% | 4 -11.11% | 5 -10% | 5 -16.67% | 6 -36.84% | 10 | |||||
| Нетен марж | 41.18% -25.88% | 55.56% 55.56% | 35.71% 96.43% | 18.18% 45.45% | 12.5% 12.5% | 11.11% -66.67% | 33.33% 111.11% | 15.79% -48.68% | 30.77% 69.23% | 18.18% -48.48% | 35.29% 182.35% | 12.5% 62.5% | 7.69% 92.31% | 4% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 14 27.27% | 11 -29.03% | 16 14.81% | 14 8% | 13 4.17% | 12 4.35% | 12 15% | 10 17.65% | 9 30.77% | 7 8.33% | 6 71.43% | 4 16.67% | 3 -14.29% | 4 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 0% | 1 | |||||||||||||||||
|
Материални запаси |
1 0% | 1 -50% | 1 -60% | 3 0% | 3 | ||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 -50% | 1 100% | 1 | 7 | 1 0% | 1 | |||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 | 1 0% | 1 | ||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
14 35% | 10 -33.33% | 15 11.11% | 14 8% | 13 4.17% | 12 4.35% | 12 15% | 10 17.65% | 9 30.77% | 7 8.33% | 6 71.43% | 4 40% | 3 -16.67% | 3 | |||||
|
Парични средства |
11 -29.03% | 16 14.81% | 14 | 12 4.35% | 12 21.05% | 10 11.76% | 9 41.67% | 6 9.09% | 6 120% | 3 400% | 1 0% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |