| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 6 -40% | 10 5.26% | 10 0% | 10 -20.83% | 12 41.18% | 9 -22.73% | 11 -8.33% | 12 -7.69% | 13 18.18% | 11 29.41% | 9 -46.88% | 16 28% | 13 78.57% | 7 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-1 -300% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | 1 -50% | 1 111.76% | -9 -1800% | 1 0% | 1 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
7 | 10 | 9 | 9 | 12 | 8 | 11 | 12 | 13 | 10 | 8 | 16 | 12 | 7 | |||||
|
Разходи за персонала |
4 -22.22% | 5 12.5% | 4 14.29% | 4 0% | 4 16.67% | 3 20% | 3 0% | 3 0% | 3 66.67% | 2 200% | 1 0% | 1 | 2 | ||||||
| Нетен марж | -16.67% -433.33% | 5% -5% | 5.26% 0% | 5.26% 26.32% | 4.17% -29.17% | 5.88% | 3.85% -57.69% | 9.09% 109.09% | -100% -3300% | 3.13% -21.88% | 4% | ||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 4 -27.27% | 6 22.22% | 5 -30.77% | 7 18.18% | 6 0% | 6 10% | 5 11.11% | 5 -10% | 5 11.11% | 5 28.57% | 4 0% | 4 16.67% | 3 20% | 3 | |||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
1 -33.33% | 2 200% | 1 0% | 1 -80% | 3 150% | 1 -66.67% | 3 0% | 3 500% | 1 0% | 1 -75% | 2 33.33% | 2 -40% | 3 | ||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 | 1 | 4 0% | 4 16.67% | 3 | |||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 0% | 1 | 2 | 1 100% | 1 | 2 100% | 1 | ||||||||||||
|
Собствен капитал |
4 -20% | 5 11.11% | 5 -25% | 6 9.09% | 6 0% | 6 10% | 5 11.11% | 5 -10% | 5 11.11% | 5 28.57% | 4 0% | 4 16.67% | 3 20% | 3 | |||||
|
Парични средства |
4 14.29% | 4 16.67% | 3 -33.33% | 5 -10% | 5 66.67% | 3 0% | 3 200% | 1 -50% | 2 0% | 2 300% | 1 -50% | 1 -33.33% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |