| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МИШИ 2013 ЕООД | 14.08.2024 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| Специализирана болница за продължително лечение и рехабилитация - САЛУС МЕД ЕООД | 13.11.2024 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР "САЛУС МЕД" ЕООД | 13.02.2025 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | |
| Експо Стара Загора ЕООД | 21.04.2026 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| ХЕРА 2026 ЕООД | 21.04.2026 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 3 463 -25.17% | 4 629 31.05% | 3 532 | 1 474 165.71% | 555 0.56% | 552 115.8% | 256 88.68% | 135 -1.85% | 138 -15.63% | 164 -14.44% | 191 125.3% | 85 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
676 -49.37% | 1 335 38.59% | 963 | 212 223.44% | 65 178.26% | 24 820% | 3 225% | -2 -126.67% | 8 0% | 8 | 8 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
2 765 | 3 274 | 2 544 | 1 231 | 485 | 519 | 239 | 121 | 133 | 146 | 191 | 70 | |||||||
|
Разходи за персонала |
196 10.37% | 177 3.58% | 171 | 51 59.68% | 32 19.23% | 27 73.33% | 15 3.45% | 15 -6.45% | 16 40.91% | 11 -86.25% | 82 7900% | 1 | |||||||
| Нетен марж | 19.52% -32.33% | 28.84% 5.75% | 27.27% | 14.36% 21.72% | 11.8% 176.72% | 4.26% 326.32% | 1% 166.25% | -1.51% -127.17% | 5.56% 18.52% | 4.69% | 9.04% | ||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 5 881 30.42% | 4 509 30.9% | 3 445 36.74% | 2 519 32.87% | 1 896 63.2% | 1 162 298.6% | 291 -29.46% | 413 13.64% | 364 18.11% | 308 -0.82% | 310 18.55% | 262 37.27% | 191 366.25% | 41 | |||||
|
Дълготрайни активи |
3 851 19.73% | 3 217 39.89% | 2 299 46.15% | 1 573 27.68% | 1 232 42.1% | 867 197.54% | 291 33.8% | 218 33.96% | 163 1.6% | 160 -4.57% | 168 0% | 168 37.82% | 122 201.27% | 40 | |||||
|
Материални запаси |
119 -9.69% | 132 -59.11% | 323 51.68% | 213 156.79% | 83 237.5% | 25 -69.62% | 81 9.72% | 74 -14.79% | 86 34.13% | 64 65.79% | 39 204% | 13 -34.21% | 19 3700% | 1 | |||||
|
Общо задължения |
1 726 37.24% | 1 258 30.99% | 960 5.39% | 911 -0.56% | 916 | 400 53.63% | 260 12.11% | 232 29.71% | 179 0% | 179 0.57% | 178 314.29% | 43 236% | 13 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 307 160.55% | 502 18.62% | 423 | 269 115.98% | 125 -11.91% | 142 9.92% | 129 | 172 1.2% | 170 | 12 | |||||||||
| Вземания общо | 1 726 64.52% | 1 049 37.72% | 762 40.17% | 544 66.61% | 326 24.37% | 262 | 115 9.22% | 105 164.1% | 40 -53.85% | 86 56.48% | 55 14.89% | 48 9300% | 1 | ||||||
|
Собствен капитал |
4 155 15.38% | 3 601 44.95% | 2 484 54.5% | 1 608 64.14% | 980 132.24% | 422 99.28% | 212 38.46% | 153 16.34% | 131 1.98% | 129 -1.95% | 131 56.71% | 84 -56.03% | 191 578.18% | 28 | |||||
|
Парични средства |
151 97.33% | 77 158.62% | 30 -83.14% | 176 -27.12% | 241 15633.33% | 2 -96.81% | 48 3033.33% | 2 -25% | 2 -91.3% | 24 -11.54% | 27 420% | 5 233.33% | 2 -50% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 59 28.26% |
| 2020 | 46 |
| 2019 | 46 48.39% |
| 2018 | 31 14.81% |
| 2017 | 27 50% |
| 2016 | 18 20% |
| 2015 | 15 36.36% |
| 2014 | 11 10% |
| 2013 | 10 |