| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 17 -19.05% | 21 5% | 20 5.26% | 19 0% | 19 11.76% | 17 17.24% | 15 20.83% | 12 20% | 10 5.26% | 10 18.75% | 8 23.08% | 7 8.33% | 6 50% | 4 | |||||
|
Счетоводна печалба |
8 -20% | 10 42.86% | 7 100% | 4 40% | 3 -64.29% | 7 180% | 3 150% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 | |||||
|
Оперативни разходи |
9 | 11 | 12 | 14 | 15 | 10 | 12 | 11 | 9 | 9 | 7 | 6 | 6 | 4 | |||||
|
Разходи за персонала |
6 -26.67% | 8 0% | 8 -16.67% | 9 5.88% | 9 54.55% | 6 10% | 5 11.11% | 5 80% | 3 -16.67% | 3 0% | 3 50% | 2 33.33% | 2 200% | 1 | |||||
| Нетен марж | 47.06% -1.18% | 47.62% 36.05% | 35% 90% | 18.42% 40% | 13.16% -68.05% | 41.18% 138.82% | 17.24% 106.9% | 8.33% -16.67% | 10% -5% | 10.53% -15.79% | 12.5% 62.5% | 7.69% -7.69% | 8.33% -33.33% | 12.5% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 44 3.61% | 42 5.06% | 40 -4.82% | 42 -1.19% | 43 223.08% | 13 116.67% | 6 -20% | 8 15.38% | 7 18.18% | 6 22.22% | 5 28.57% | 4 0% | 4 16.67% | 3 | |||||
|
Дълготрайни активи |
37 -2.67% | 38 -1.32% | 39 -1.3% | 39 -2.53% | 40 | 1 0% | 1 | ||||||||||||
|
Материални запаси |
1 -50% | 1 0% | 1 | 1 0% | 1 -60% | 3 66.67% | 2 50% | 1 | |||||||||||
|
Общо задължения |
3 -68.75% | 8 -48.39% | 16 -35.42% | 25 -12.73% | 28 5400% | 1 | |||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
7 -41.67% | 12 -29.41% | 17 -22.73% | 22 | |||||||||||||||
| Вземания общо | 1 | 1 | 3 66.67% | 2 | |||||||||||||||
|
Собствен капитал |
41 20.9% | 34 39.58% | 25 37.14% | 18 20.69% | 15 16% | 13 108.33% | 6 -20% | 8 15.38% | 7 18.18% | 6 22.22% | 5 28.57% | 4 40% | 3 -16.67% | 3 | |||||
|
Парични средства |
6 50% | 4 166.67% | 2 -40% | 3 66.67% | 2 -87.5% | 12 100% | 6 -7.69% | 7 18.18% | 6 83.33% | 3 20% | 3 0% | 3 150% | 1 0% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -66.67% |
| 2019 | 3 200% |
| 2018 | 1 -80% |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 5 |