| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 17 3.13% | 16 77.78% | 9 -10% | 10 11.11% | 9 -41.94% | 16 34.78% | 12 43.75% | 8 45.45% | 6 -35.29% | 9 750% | 1 -92% | 13 127.27% | 6 -62.07% | 15 | |||||
|
Счетоводна печалба |
8 -44.44% | 14 92.86% | 7 0% | 7 100% | 4 -63.16% | 10 90% | 5 66.67% | 3 -14.29% | 4 -41.67% | 6 300% | -3 -133.33% | 9 200% | 3 -40% | 5 | |||||
|
Оперативни разходи |
9 | 3 | 2 | 3 | 6 | 6 | 7 | 6 | 2 | 3 | 4 | 4 | 3 | 10 | |||||
|
Разходи за персонала |
|||||||||||||||||||
| Нетен марж | 45.45% -46.13% | 84.38% 8.48% | 77.78% 11.11% | 70% 80% | 38.89% -36.55% | 61.29% 40.97% | 43.48% 15.94% | 37.5% -41.07% | 63.64% -9.85% | 70.59% 123.53% | -300% -516.67% | 72% 32% | 54.55% 58.18% | 34.48% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 36 20.34% | 30 78.79% | 17 83.33% | 9 -78.31% | 42 6.41% | 40 27.87% | 31 17.31% | 27 13.04% | 24 6.98% | 22 30.3% | 17 -19.51% | 21 70.83% | 12 71.43% | 7 | |||||
|
Дълготрайни активи |
6 200% | 2 | 1 -50% | 1 -71.43% | 4 -22.22% | 5 50% | 3 50% | 2 300% | 1 -50% | 1 -33.33% | 2 -50% | 3 -14.29% | 4 | ||||||
|
Материални запаси |
1 | ||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 | |||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
2 | ||||||||||||||||||
| Вземания общо | 3 -37.5% | 4 60% | 3 150% | 1 -33.33% | 2 | 2 0% | 2 | 1 | 1 | ||||||||||
|
Собствен капитал |
36 20.34% | 30 78.79% | 17 83.33% | 9 -78.31% | 42 6.41% | 40 27.87% | 31 17.31% | 27 13.04% | 24 15% | 20 33.33% | 15 -21.05% | 19 80.95% | 11 50% | 7 | |||||
|
Парични средства |
28 14.89% | 24 67.86% | 14 86.67% | 8 -80.77% | 40 9.86% | 36 44.9% | 25 13.95% | 22 2.38% | 21 0% | 21 40% | 15 -16.67% | 18 100% | 9 157.14% | 4 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2019 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |