| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МАРИЯ ЛУИЗА ПАЛАС ЕООД | 21.12.2018 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 1 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 3 763 -69.22% | 12 224 69.6% | 7 208 185.13% | 2 528 67.2% | 1 512 22.24% | 1 237 -41.22% | 2 104 168.25% | 784 15.6% | 678 11.33% | 609 -15.16% | 718 56.28% | 460 -59.7% | 1 141 101.54% | 566 | |||||
|
Счетоводна печалба |
140 -92.16% | 1 787 158.01% | 693 -51.9% | 1 440 1064.05% | 124 41.52% | 87 -70.26% | 294 480.81% | 51 -27.21% | 70 33.33% | 52 -37.42% | 83 25.38% | 66 -50.76% | 135 76% | 77 | |||||
|
Оперативни разходи |
3 618 | 10 429 | 6 511 | 1 088 | 1 380 | 1 148 | 1 806 | 732 | 603 | 550 | 631 | 386 | 992 | 480 | |||||
|
Разходи за персонала |
664 -45.46% | 1 217 31.35% | 926 42.23% | 651 40.15% | 465 31.55% | 353 1.62% | 348 178.69% | 125 10.91% | 112 -17.6% | 137 42.02% | 96 36.23% | 71 -55.91% | 160 99.36% | 80 | |||||
| Нетен марж | 3.72% -74.54% | 14.62% 52.12% | 9.61% -83.13% | 56.98% 596.22% | 8.18% 15.77% | 7.07% -49.41% | 13.97% 116.52% | 6.45% -37.03% | 10.25% 19.77% | 8.56% -26.24% | 11.6% -19.77% | 14.46% 22.2% | 11.83% -12.67% | 13.55% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 5 972 -8.14% | 6 501 40.61% | 4 624 41.58% | 3 266 153.45% | 1 288 0.56% | 1 281 31.41% | 975 35.73% | 718 -5.77% | 762 6.35% | 717 -8.55% | 784 6.53% | 736 -11.12% | 828 10.44% | 750 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 860 -5.33% | 1 965 -1.49% | 1 995 252.71% | 565 12.74% | 502 -4.11% | 523 -6.49% | 559 29.77% | 431 -2.88% | 444 -5.14% | 468 -2.14% | 478 -0.85% | 482 -10.7% | 540 -21.02% | 684 | |||||
|
Материални запаси |
51 -89.56% | 490 393.81% | 99 -81.38% | 533 49.07% | 357 103.79% | 175 1615% | 10 -23.08% | 13 766.67% | 2 -70% | 5 42.86% | 4 -74.07% | 14 0% | 14 50% | 9 | |||||
|
Общо задължения |
1 450 -30.65% | 2 090 8.12% | 1 933 69.86% | 1 138 165% | 429 16.18% | 370 230.14% | 112 71.09% | 65 -45.53% | 120 7.8% | 111 -41.24% | 190 -1.07% | 192 -39.71% | 318 -11.9% | 361 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
17 -64.89% | 48 34.29% | 36 | 48 0% | 48 | 4 -86.21% | 30 -40.21% | 50 -34.01% | 75 -44.32% | 135 -31.25% | 196 26.73% | 155 | |||||||
| Вземания общо | 3 957 4.48% | 3 788 72.76% | 2 192 4.69% | 2 094 516.87% | 339 -27.43% | 468 175.6% | 170 -15.52% | 201 0.77% | 199 -4.18% | 208 -9.56% | 230 10.57% | 208 -15.38% | 246 64.73% | 149 | |||||
|
Собствен капитал |
4 115 3.15% | 3 989 64.08% | 2 431 23.92% | 1 962 131.42% | 848 -6.85% | 910 6.08% | 858 32.65% | 647 0.72% | 642 6.08% | 605 1.89% | 594 9.21% | 544 6.72% | 510 31.18% | 389 | |||||
|
Парични средства |
101 -59.21% | 247 -25.69% | 332 374.45% | 70 -18.93% | 86 -24.89% | 115 -51.19% | 236 222.38% | 73 -37.83% | 118 228.57% | 36 -48.15% | 69 170% | 26 -9.09% | 28 17.02% | 24 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 40 -18.37% |
| 2020 | 49 -12.5% |
| 2019 | 56 -1.75% |
| 2018 | 57 -5% |
| 2017 | 60 -1.64% |
| 2016 | 61 22% |
| 2015 | 50 4.17% |
| 2014 | 48 23.08% |
| 2013 | 39 |