| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| "Животновъден комплекс Живко Тенев" ЕООД | 21.07.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| "Аграрен комплекс Недялко Маргитин" ЕООД | 22.07.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | |
| НЕДКО НЕДКОВ - БИОГАЗ - ОВЧАРОВО ЕООД | 21.12.2015 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 5 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 21 748 19.51% | 18 198 5.54% | 17 243 2.96% | 16 746 54.98% | 10 806 -16.58% | 12 954 -10.59% | 14 488 27.39% | 11 373 36.7% | 8 319 16.61% | 7 134 59.97% | 4 459 116.21% | 2 063 -3.4% | 2 135 120.84% | 967 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 513 -39.39% | 2 496 -1.29% | 2 529 89.28% | 1 336 882.33% | 136 -93.27% | 2 022 -38.65% | 3 296 94.71% | 1 693 114.03% | 791 -7.75% | 857 1544.12% | 52 -77.83% | 235 -58.82% | 571 78.43% | 320 | |||||
|
Оперативни разходи |
19 834 | 15 171 | 14 486 | 14 787 | 9 979 | 10 742 | 10 497 | 8 607 | 6 872 | 5 795 | 4 160 | 1 739 | 1 532 | 647 | |||||
|
Разходи за персонала |
3 498 81.05% | 1 932 20.16% | 1 608 0.42% | 1 601 38.16% | 1 159 | 326 21.99% | 267 49.86% | 178 20.76% | 148 51.31% | 98 2.69% | 95 80.58% | 53 47.14% | 36 | ||||||
| Нетен марж | 6.96% -49.28% | 13.72% -6.48% | 14.67% 83.83% | 7.98% 533.85% | 1.26% -91.94% | 15.61% -31.39% | 22.75% 52.85% | 14.89% 56.56% | 9.51% -20.89% | 12.02% 927.74% | 1.17% -89.74% | 11.4% -57.37% | 26.75% -19.2% | 33.1% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 34 270 -3.12% | 35 375 7.92% | 32 779 13.85% | 28 790 2.58% | 28 067 13% | 24 838 19.24% | 20 829 17.82% | 17 678 26.68% | 13 955 13.94% | 12 247 123.57% | 5 478 26.34% | 4 336 170.41% | 1 603 -1.38% | 1 626 | |||||
|
Дълготрайни активи |
25 293 -0.21% | 25 346 9.02% | 23 249 12.82% | 20 608 3.77% | 19 859 | 16 391 20.07% | 13 651 19.23% | 11 450 18.35% | 9 675 76.79% | 5 472 183.67% | 1 929 20.31% | 1 603 75.88% | 912 | ||||||
|
Материални запаси |
6 255 -9.18% | 6 887 10.21% | 6 248 25.96% | 4 961 -20.74% | 6 259 45.9% | 4 290 52.16% | 2 819 26.18% | 2 234 36.01% | 1 643 -7.41% | 1 774 48.67% | 1 193 8.01% | 1 105 21.13% | 912 101.58% | 452 | |||||
|
Общо задължения |
16 129 -13.48% | 18 642 4% | 17 926 8.57% | 16 511 -7.65% | 17 878 21.14% | 14 757 16.98% | 12 615 3.22% | 12 222 14.57% | 10 668 15.31% | 9 251 73.13% | 5 344 108.98% | 2 557 124.36% | 1 140 37.85% | 827 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
13 471 -8.82% | 14 775 -2% | 15 076 12.48% | 13 404 | 11 407 2.86% | 11 090 171.34% | 4 087 0.29% | 4 076 -3.52% | 4 224 112.28% | 1 990 86.67% | 1 066 233.6% | 320 | |||||||
| Вземания общо | 1 888 -24.59% | 2 503 -6.92% | 2 689 -2.25% | 2 751 125.05% | 1 222 -35.43% | 1 893 40.64% | 1 346 -2.23% | 1 377 251.57% | 392 -22.94% | 508 -18.39% | 623 134.23% | 266 -70.85% | 912 334.06% | 210 | |||||
|
Собствен капитал |
16 598 6.09% | 15 646 10.44% | 14 166 22.29% | 11 584 13.69% | 10 189 1.08% | 10 080 26.82% | 7 949 55.87% | 5 100 55.26% | 3 285 34.34% | 2 445 50.28% | 1 627 2.61% | 1 586 16.49% | 1 361 64.63% | 827 | |||||
|
Парични средства |
620 44.63% | 428 -5.74% | 455 30.74% | 348 580% | 51 -51.46% | 105 -38.32% | 171 -46.73% | 321 -8.06% | 349 53.6% | 227 131.25% | 98 -90.07% | 989 377.53% | 207 335.48% | 48 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 399 28.3% |
| 2020 | 311 3.32% |
| 2019 | 301 42.65% |
| 2018 | 211 8.76% |
| 2017 | 194 56.45% |
| 2016 | 124 29.17% |
| 2015 | 96 9.09% |
| 2014 | 88 10% |
| 2013 | 80 |