| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 12 -7.69% | 13 0% | 13 -13.33% | 15 0% | 15 -28.57% | 21 7.69% | 20 8.33% | 18 71.43% | 11 -4.55% | 11 -15.38% | 13 73.33% | 8 -31.82% | 11 -26.67% | 15 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 0% | 1 0% | 1 -50% | 1 0% | 1 -33.33% | 2 200% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -90% | 5 900% | 1 -90% | 5 | |||||
|
Оперативни разходи |
12 | 13 | 13 | 1 | 14 | 20 | 19 | 18 | 10 | 11 | 13 | 13 | 11 | 10 | |||||
|
Разходи за персонала |
6 -7.69% | 7 0% | 7 1200% | 1 -83.33% | 3 -25% | 4 14.29% | 4 0% | 4 16.67% | 3 50% | 2 0% | 2 0% | 2 -20% | 3 25% | 2 | |||||
| Нетен марж | 4.17% 8.33% | 3.85% 0% | 3.85% -42.31% | 6.67% 0% | 6.67% -6.67% | 7.14% 178.57% | 2.56% -7.69% | 2.78% -41.67% | 4.76% 4.76% | 4.55% 18.18% | 3.85% -94.23% | 66.67% 1366.67% | 4.55% -86.36% | 33.33% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 34 1.52% | 34 0% | 34 -7.04% | 36 9.23% | 33 3.17% | 32 5% | 31 1.69% | 30 1.72% | 30 1.75% | 29 1.79% | 29 -35.63% | 44 0% | 44 33.85% | 33 | |||||
|
Дълготрайни активи |
28 | ||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
10 5.26% | 10 171.43% | 4 0% | 4 600% | 1 -93.33% | 8 0% | 8 -50% | 15 -18.92% | 19 2.78% | 18 44% | 13 -21.88% | 16 -11.11% | 18 | ||||||
|
Общо задължения |
4 0% | 4 0% | 4 | 11 -66.15% | 33 | ||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 10 17.65% | 9 13.33% | 8 0% | 8 -6.25% | 8 14.29% | 7 16.67% | 6 9.09% | 6 22.22% | 5 12.5% | 4 -57.89% | 10 -17.39% | 12 -50% | 24 | ||||||
|
Собствен капитал |
34 1.52% | 34 0% | 34 3.13% | 33 -1.54% | 33 3.17% | 32 5% | 31 1.69% | 30 1.72% | 30 1.75% | 29 1.79% | 29 1.82% | 28 -15.38% | 33 1.56% | 33 | |||||
|
Парични средства |
14 -10% | 15 -38.78% | 25 0% | 25 0% | 25 2.08% | 25 45.45% | 17 83.33% | 9 50% | 6 -7.69% | 7 8.33% | 6 140% | 3 0% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 -50% |
| 2020 | 2 -33.33% |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 200% |
| 2017 | 1 -50% |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |