| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 209 14.09% | 1 059 -4.65% | 1 111 7.47% | 1 034 65.06% | 626 18.02% | 531 95.48% | 271 | 90 | |||||||||||
|
Счетоводна печалба |
171 40.34% | 122 -28.74% | 171 20.14% | 142 23.56% | 115 -34.97% | 177 249.49% | 51 | 4 | |||||||||||
|
Оперативни разходи |
1 025 | 924 | 916 | 866 | 482 | 339 | 208 | 86 | |||||||||||
|
Разходи за персонала |
114 22.65% | 93 -10.4% | 103 44.29% | 72 311.76% | 17 209.09% | 6 -15.38% | 7 | ||||||||||||
| Нетен марж | 14.13% 23% | 11.49% -25.27% | 15.37% 11.8% | 13.75% -25.15% | 18.37% -44.9% | 33.33% 78.79% | 18.64% | 4.55% | |||||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 243 -0.16% | 1 246 1.63% | 1 226 7.63% | 1 139 5.5% | 1 079 4.87% | 1 029 7.82% | 955 4.07% | 917 -3.34% | 949 12.48% | 844 48.51% | 568 75.51% | 324 | 54 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
462 -7.38% | 499 -3.94% | 519 2.73% | 506 -2.66% | 519 -5.75% | 551 6.21% | 519 -3.61% | 538 -5.14% | 568 3.64% | 548 44.15% | 380 130.03% | 165 | 40 | ||||||
|
Материални запаси |
495 -2.62% | 508 9.11% | 466 14.02% | 409 11.59% | 366 20.74% | 303 4.77% | 289 7.2% | 270 10.92% | 243 3.03% | 236 60.42% | 147 9.51% | 134 | 6 | ||||||
|
Общо задължения |
44 -1.15% | 44 -38.3% | 72 2.17% | 71 -13.75% | 82 -36.25% | 128 -31.42% | 187 -5.91% | 199 -48.68% | 388 -4.29% | 405 74.07% | 233 57.99% | 147 | 25 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
48 0% | 48 -38.16% | 78 -27.62% | 107 -30% | 153 -46.43% | 286 60% | 179 136.49% | 76 | 10 | ||||||||||
| Вземания общо | 134 -12.04% | 153 18.18% | 129 5.86% | 122 -9.81% | 135 -1.49% | 138 7.6% | 128 19.62% | 107 -10.3% | 119 115.74% | 55 54.29% | 36 55.56% | 23 | 1 | ||||||
|
Собствен капитал |
1 199 -0.13% | 1 201 4.12% | 1 153 7.99% | 1 068 7.07% | 998 10.73% | 901 17.39% | 767 6.83% | 718 27.96% | 561 27.97% | 439 30.79% | 335 90.14% | 176 | 29 | ||||||
|
Парични средства |
149 80.75% | 82 -24.06% | 108 7.07% | 101 76.79% | 57 55.56% | 37 111.76% | 17 750% | 2 -89.19% | 19 311.11% | 5 -10% | 5 400% | 1 | 6 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 17 13.33% |
| 2020 | 15 |
| 2019 | 15 7.14% |
| 2018 | 14 7.69% |
| 2017 | 13 8.33% |
| 2016 | 12 |
| 2015 | 12 9.09% |
| 2014 | 11 -8.33% |
| 2013 | 12 |