| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 200 19.88% | 167 4.81% | 160 -10.34% | 178 -11.9% | 202 -0.75% | 203 -8.51% | 222 0.46% | 221 4.09% | 213 16.85% | 182 5.64% | 172 -2.03% | 176 0% | 176 42.74% | 123 | |||
|
Счетоводна печалба |
1 0% | 1 -33.33% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 104.84% | -32 -2166.67% | 2 -25% | 2 0% | 2 33.33% | 2 0% | 2 50% | 1 | |||
|
Оперативни разходи |
199 | 166 | 157 | 176 | 200 | 201 | 220 | 252 | 211 | 180 | 170 | 174 | 174 | 122 | |||
|
Разходи за персонала |
5 12.5% | 4 0% | 4 0% | 4 0% | 4 14.29% | 4 -30% | 5 -28.57% | 7 -30% | 10 17.65% | 9 41.67% | 6 -14.29% | 7 16.67% | 6 50% | 4 | |||
| Нетен марж | 0.51% -16.58% | 0.61% -36.39% | 0.96% 11.54% | 0.86% 13.51% | 0.76% 0.76% | 0.75% 9.3% | 0.69% 104.82% | -14.32% -2085.53% | 0.72% -35.82% | 1.12% -5.34% | 1.19% 36.1% | 0.87% 0% | 0.87% 5.09% | 0.83% | |||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 8 -44.44% | 14 12.5% | 12 60% | 8 7.14% | 7 7.69% | 7 -23.53% | 9 -5.56% | 9 -78.57% | 43 5% | 41 17.65% | 35 28.3% | 27 26.19% | 21 44.83% | 15 | |||
|
Дълготрайни активи |
1 -33.33% | 2 | |||||||||||||||
|
Материални запаси |
7 -48.15% | 14 12.5% | 12 60% | 8 7.14% | 7 7.69% | 7 -23.53% | 9 -5.56% | 9 -78.57% | 43 5% | 41 17.65% | 35 28.3% | 27 35.9% | 20 56% | 13 | |||
|
Общо задължения |
18 -28% | 26 4.17% | 25 14.29% | 21 -4.55% | 22 -4.35% | 24 -13.21% | 27 -7.02% | 29 338.46% | 7 -23.53% | 9 -66% | 26 66.67% | 15 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 -66.67% | 2 -50% | 3 -25% | 4 -20% | 5 -16.67% | 6 -7.69% | 7 -23.53% | 9 -15% | 10 | ||||||||
| Вземания общо | |||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
-11 8.7% | -12 4.17% | -12 11.11% | -14 10% | -15 9.09% | -17 8.33% | -18 7.69% | -20 -154.93% | 36 12.7% | 32 250% | 9 -21.74% | 12 -45.24% | 21 44.83% | 15 | |||
|
Парични средства |
1 | 1 0% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 -33.33% |
| 2013 | 3 |