| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 412 46.63% | 281 0% | 281 -2.31% | 287 8.49% | 265 21.88% | 217 14.25% | 190 -3.88% | 198 1.57% | 195 0.26% | 194 6.44% | 183 23.96% | 147 62.71% | 90 190.16% | 31 | |||||
|
Счетоводна печалба |
2 0% | 2 0% | 2 | 2 | 1 200% | -1 0% | -1 | 2 100% | 1 150% | -2 0% | -2 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
410 | 279 | 279 | 287 | 263 | 217 | 190 | 198 | 195 | 192 | 180 | 145 | 93 | 33 | |||||
|
Разходи за персонала |
28 22.73% | 22 -18.52% | 28 8% | 26 21.95% | 21 -8.89% | 23 9.76% | 21 2.5% | 20 2.56% | 20 18.18% | 17 6.45% | 16 24% | 13 25% | 10 53.85% | 7 | |||||
| Нетен марж | 0.37% -31.8% | 0.55% 0% | 0.55% | 0.58% | 0.27% 204.03% | -0.26% 1.55% | -0.26% | 1.12% 61.34% | 0.69% 130.73% | -2.26% 65.54% | -6.56% | ||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 37 23.73% | 30 7.27% | 28 30.95% | 21 -6.67% | 23 9.76% | 21 0% | 21 2.5% | 20 -14.89% | 24 -4.08% | 25 11.36% | 22 29.41% | 17 21.43% | 14 -9.68% | 16 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 0% | 1 0% | 1 -50% | 1 100% | 1 | 1 -50% | 2 | ||||||||||||
|
Материални запаси |
30 5.45% | 28 52.78% | 18 20% | 15 -3.23% | 16 3.33% | 15 -21.05% | 19 -19.15% | 24 -2.08% | 25 17.07% | 21 20.59% | 17 | 9 | |||||||
|
Общо задължения |
12 100% | 6 9.09% | 6 1000% | 1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 -50% | 1 -71.43% | 4 -12.5% | 4 14.29% | 4 16.67% | 3 -78.57% | 14 -6.67% | 15 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 | 1 | |||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
25 4.26% | 24 6.82% | 22 7.32% | 21 -4.65% | 22 7.5% | 20 0% | 20 2.56% | 20 -2.5% | 20 -2.44% | 21 7.89% | 19 15.15% | 17 560% | 3 400% | 1 | |||||
|
Парични средства |
1 -83.33% | 3 0% | 3 -57.14% | 7 55.56% | 5 0% | 5 800% | 1 | 2 -25% | 2 | 5 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 7 16.67% |
| 2020 | 6 -14.29% |
| 2019 | 7 -12.5% |
| 2018 | 8 14.29% |
| 2017 | 7 16.67% |
| 2016 | 6 -14.29% |
| 2015 | 7 |
| 2014 | 7 -12.5% |
| 2013 | 8 |