| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 32 063 0.9% | 31 777 | 31 647 10.77% | 28 569 32.83% | 21 509 | 16 121 -13.24% | 18 580 | 10 195 | ||||||||||
|
Счетоводна печалба |
1 270 21.53% | 1 045 | 696 6.49% | 653 -12.47% | 746 | 549 -4.11% | 572 | 554 | ||||||||||
|
Оперативни разходи |
31 478 | 30 582 | 30 844 | 27 862 | 20 711 | 15 276 | 17 716 | 9 546 | ||||||||||
|
Разходи за персонала |
2 439 53.13% | 1 593 | 1 553 100.53% | 775 11.97% | 692 | 540 126.61% | 238 | 669 | ||||||||||
| Нетен марж | 3.96% 20.44% | 3.29% | 2.2% -3.86% | 2.29% -34.1% | 3.47% | 3.4% 10.52% | 3.08% | 5.43% | ||||||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 26 657 6.81% | 24 959 29.37% | 19 293 -0.91% | 19 471 5.43% | 18 467 51.61% | 12 181 -5.56% | 12 898 40.79% | 9 161 25.53% | 7 298 12.73% | 6 473 | 5 112 -1.78% | 5 204 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
12 680 8.72% | 11 663 -0.16% | 11 681 5.92% | 11 029 -3.19% | 11 392 41.68% | 8 041 34.63% | 5 972 55.56% | 3 839 11.84% | 3 433 17.83% | 2 913 | 1 959 | |||||||
|
Материални запаси |
5 500 31.47% | 4 183 2.16% | 4 095 -25.68% | 5 510 57.1% | 3 507 84.16% | 1 905 -16.25% | 2 274 24.59% | 1 825 17.09% | 1 559 -0.29% | 1 564 | 843 | |||||||
|
Общо задължения |
15 953 7.15% | 14 888 45% | 10 268 -8.94% | 11 276 2.64% | 10 985 103.65% | 5 394 -20.26% | 6 765 83.13% | 3 694 56.45% | 2 361 12.96% | 2 090 | 1 753 -24.59% | 2 325 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
5 958 7.88% | 5 522 27.48% | 4 332 -22.56% | 5 595 -14.39% | 6 535 124.42% | 2 912 -2.93% | 3 000 0% | 3 000 99.63% | 1 503 0.2% | 1 500 | 196 | |||||||
| Вземания общо | 8 140 -8.35% | 8 881 209.35% | 2 871 12.26% | 2 557 -17.92% | 3 116 85.85% | 1 677 28.49% | 1 305 -58.79% | 3 166 42.61% | 2 220 15.11% | 1 929 | 2 353 | |||||||
|
Собствен капитал |
10 704 6.29% | 10 070 11.58% | 9 025 10.13% | 8 195 9.53% | 7 482 10.25% | 6 786 10.65% | 6 133 12.19% | 5 467 12.35% | 4 866 12.71% | 4 317 | 3 359 19.52% | 2 810 | ||||||
|
Парични средства |
263 111.52% | 124 -5.08% | 131 -1.92% | 133 10.13% | 121 -62.44% | 323 -89.5% | 3 072 4593.75% | 65 -17.95% | 80 17.29% | 68 | 10 -79.35% | 47 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 207 14.36% |
| 2020 | 181 4.62% |
| 2019 | 173 16.11% |
| 2018 | 149 -10.78% |
| 2017 | 167 2.45% |
| 2016 | 163 29.37% |
| 2015 | 126 14.55% |
| 2014 | 110 20.88% |
| 2013 | 91 |