| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| Поляница ЕООД | 04.02.2011 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 20 |
| РЕ ООД | 26.05.2017 | Съдружник | 50% | 0-50 хил. € | |
| Солар панел ЕООД | 27.07.2022 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | |
| МР-ОСЕНЕЦ ООД | 02.12.2015 | Съдружник | 50% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 4 286 -13.28% | 4 943 35.73% | 3 641 -11.27% | 4 104 -30.76% | 5 927 -1.95% | 6 045 16.57% | 5 186 1.67% | 5 100 -0.93% | 5 148 | 3 333 -32.51% | 4 938 -16.24% | 5 896 2.31% | 5 763 51.19% | 3 812 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
908 -23.55% | 1 188 176.22% | 430 -45.92% | 795 45.19% | 548 -20.9% | 692 47.66% | 469 -23.9% | 616 -36.07% | 964 | 186 -64.79% | 527 38.2% | 381 -27.22% | 524 322.34% | -236 | ||||||
|
Оперативни разходи |
3 259 | 3 691 | 3 149 | 3 193 | 5 320 | 5 225 | 4 621 | 4 378 | 4 084 | 3 051 | 4 315 | 5 383 | 5 239 | 3 605 | ||||||
|
Разходи за персонала |
533 -11.32% | 601 5.48% | 570 13.67% | 501 -24.56% | 664 0.31% | 662 27.46% | 519 23.6% | 420 29.86% | 324 | 318 -24.88% | 423 26.8% | 334 29.05% | 259 126.91% | 114 | ||||||
| Нетен марж | 21.19% -11.84% | 24.03% 103.5% | 11.81% -39.04% | 19.37% 109.69% | 9.24% -19.33% | 11.45% 26.66% | 9.04% -25.15% | 12.08% -35.47% | 18.72% | 5.57% -47.83% | 10.68% 65.01% | 6.47% -28.86% | 9.09% 247.06% | -6.18% | ||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 9 955 3.46% | 9 623 16.16% | 8 284 3.85% | 7 977 10.14% | 7 242 2.78% | 7 047 0.44% | 7 016 6.16% | 6 609 13.53% | 5 822 | 3 946 2.51% | 3 850 7.62% | 3 577 7.02% | 3 342 8.23% | 3 088 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
2 179 62.26% | 1 343 -19.32% | 1 664 17.38% | 1 418 -43.98% | 2 531 -9.85% | 2 808 -8.88% | 3 081 0.97% | 3 051 14.13% | 2 674 | 1 437 -7.08% | 1 546 -6.72% | 1 658 23.08% | 1 347 20.77% | 1 115 | ||||||
|
Материални запаси |
1 571 -24.81% | 2 090 60.09% | 1 305 -8.43% | 1 425 22.77% | 1 161 -16.29% | 1 387 -2.55% | 1 423 -0.11% | 1 425 -3.03% | 1 469 | 1 593 71.4% | 930 10.32% | 843 97.6% | 426 -32.36% | 630 | ||||||
|
Общо задължения |
460 -51.3% | 944 50.82% | 626 3.73% | 603 -31.67% | 883 -20.38% | 1 109 -29.05% | 1 563 5.09% | 1 487 19.71% | 1 242 | 647 -6.15% | 690 -13.19% | 795 -2.39% | 814 -12.04% | 925 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
216 -64.57% | 609 -40.78% | 1 028 -6.51% | 1 100 45.44% | 756 | 2 -96.51% | 44 -64.02% | 122 | 128 | |||||||||||
| Вземания общо | 3 206 8.42% | 2 957 -7.63% | 3 201 58.67% | 2 018 40.88% | 1 432 93.71% | 739 -41.2% | 1 257 30.66% | 962 43.45% | 671 | 378 -30.61% | 545 47.3% | 370 -3.34% | 382 -40.73% | 645 | ||||||
|
Собствен капитал |
9 197 9.75% | 8 380 13.87% | 7 360 4.03% | 7 075 11.25% | 6 359 7.1% | 5 938 8.89% | 5 453 6.47% | 5 122 11.85% | 4 579 | 3 299 4.4% | 3 160 13.56% | 2 782 10.05% | 2 528 24.94% | 2 024 | ||||||
|
Парични средства |
3 000 -7.2% | 3 232 53.22% | 2 110 -32.26% | 3 114 47.77% | 2 108 1.28% | 2 081 73.93% | 1 196 10.07% | 1 087 16.3% | 935 | 537 -34.94% | 825 19.29% | 692 -41.38% | 1 180 72.24% | 685 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 66 -1.49% |
| 2019 | 67 -15.19% |
| 2018 | 79 -12.22% |
| 2017 | 90 -28% |
| 2016 | 125 -12.59% |
| 2015 | 143 12.6% |
| 2014 | 127 14.41% |
| 2013 | 111 |