| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ДИАГНОСТИЧНО-КОНСУЛТАТИВЕН ЦЕНТЪР СВЕТИ ИВАН РИЛСКИ ООД | 20.11.2009 | Съдружник | 49% | 500k-5M € | 42 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 482 9.02% | 442 4.34% | 424 8.08% | 392 1.19% | 388 6.46% | 364 13.2% | 322 8.64% | 296 6.43% | 278 -99.88% | 228 790 88333.6% | 259 24.02% | 209 | 151 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
156 | 152 17.86% | 129 15.6% | 111 41.56% | 79 -0.65% | 79 3.33% | 77 18.11% | 65 51.19% | 43 | 8 | ||||||||||
|
Оперативни разходи |
442 | 424 | 392 | 227 | 225 | 198 | 205 | 184 | 166 | 178 | 162 | 142 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
146 2.14% | 143 1.82% | 141 2.61% | 137 36.73% | 100 19.51% | 84 -7.87% | 91 -1.66% | 93 -2.16% | 95 15.63% | 82 -4.19% | 85 29.46% | 66 | 42 | |||||||
| Нетен марж | 36.79% | 39.18% 10.7% | 35.39% 2.12% | 34.66% 30.31% | 26.6% -6.65% | 28.49% 84898.13% | 0.03% -99.87% | 25.1% 21.91% | 20.59% | 5.08% | ||||||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 454 64.14% | 277 4.84% | 264 -3.19% | 273 16.12% | 235 1.32% | 232 -6.21% | 247 4.09% | 237 16.58% | 203 -8.51% | 222 -99.9% | 228 790 94303.8% | 242 15.33% | 210 341.94% | 48 52.46% | 31 | |||||
|
Дълготрайни активи |
67 -6.38% | 72 -4.73% | 76 -5.73% | 80 -4.27% | 84 -4.09% | 87 -4.47% | 92 -1.65% | 93 7.06% | 87 -5.56% | 92 -5.26% | 97 -4.52% | 102 13.71% | 89 2816.67% | 3 -14.29% | 4 | |||||
|
Материални запаси |
1 -75% | 2 0% | 2 100% | 1 -33.33% | 2 -50% | 3 100% | 2 -25% | 2 33.33% | 2 0% | 2 | ||||||||||
|
Общо задължения |
66 -8.51% | 72 -11.32% | 81 -10.17% | 90 -7.81% | 98 -9.86% | 109 1.91% | 107 -16.4% | 128 -1.57% | 130 -8.96% | 143 10.28% | 129 -13.95% | 150 -1.34% | 152 1092% | 13 177.78% | 5 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
92 -11.39% | 103 -10.22% | 115 -9.27% | 127 -3.5% | 131 -2.28% | 134 -2.59% | 138 0% | 138 | ||||||||||||
| Вземания общо | 30 20.83% | 25 11.63% | 22 16.22% | 19 -13.95% | 22 -4.44% | 23 -38.36% | 37 231.82% | 11 1000% | 1 100% | 1 | ||||||||||
|
Собствен капитал |
388 89.75% | 205 12.04% | 183 0.28% | 182 33.33% | 137 10.79% | 123 -12.04% | 140 28.04% | 109 48.61% | 74 -7.69% | 80 0% | 80 -13.33% | 92 102.25% | 46 30.88% | 35 30.77% | 27 | |||||
|
Парични средства |
112 -11.29% | 127 7.36% | 118 42.59% | 83 -20.98% | 105 1.49% | 103 3.59% | 100 -5.34% | 105 160.76% | 40 64.58% | 25 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 20 -9.09% |
| 2020 | 22 -4.35% |
| 2019 | 23 |
| 2018 | 23 -4.17% |
| 2017 | 24 -4% |
| 2016 | 25 |
| 2015 | 25 |
| 2014 | 25 |
| 2013 | 25 |