| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 25 25.64% | 20 -20.41% | 25 4.26% | 24 0% | 24 -4.08% | 25 4.26% | 24 14.63% | 21 36.67% | 15 20% | 13 13.64% | 11 0% | 11 37.5% | 8 23.08% | 7 62.5% | 4 | |||||
|
Счетоводна печалба |
2 | 3 25% | 2 -63.64% | 6 57.14% | 4 -12.5% | 4 -27.27% | 6 266.67% | 2 50% | 1 -33.33% | 2 -50% | 3 100% | 2 200% | 1 | |||||||
|
Оперативни разходи |
22 | 20 | 22 | 22 | 18 | 21 | 20 | 15 | 14 | 12 | 10 | 8 | 7 | 6 | 4 | |||||
|
Разходи за персонала |
12 9.09% | 11 15.79% | 10 5.56% | 9 5.88% | 9 -19.05% | 11 5% | 10 42.86% | 7 16.67% | 6 33.33% | 5 28.57% | 4 75% | 2 -20% | 3 25% | 2 | ||||||
| Нетен марж | 8.16% | 10.2% 19.9% | 8.51% -63.64% | 23.4% 63.83% | 14.29% -16.07% | 17.02% -36.56% | 26.83% 168.29% | 10% 25% | 8% -41.33% | 13.64% -50% | 27.27% 45.45% | 18.75% 143.75% | 7.69% | |||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 36 9.38% | 33 0% | 33 6.67% | 31 5.26% | 29 23.91% | 24 15% | 20 25% | 16 39.13% | 12 15% | 10 11.11% | 9 20% | 8 50% | 5 66.67% | 3 0% | 3 | |||||
|
Дълготрайни активи |
6 -7.69% | 7 8.33% | 6 500% | 1 0% | 1 0% | 1 -33.33% | 2 0% | 2 -25% | 2 0% | 2 -33.33% | 3 500% | 1 -66.67% | 2 -25% | 2 300% | 1 | |||||
|
Материални запаси |
||||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
2 100% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -33.33% | 2 200% | 1 | 1 0% | 1 0% | 1 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||||
| Вземания общо | 9 800% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -50% | 1 | |||||||||||
|
Собствен капитал |
34 6.45% | 32 0% | 32 6.9% | 30 5.45% | 28 25% | 22 15.79% | 19 22.58% | 16 55% | 10 5.26% | 10 11.76% | 9 13.33% | 8 66.67% | 5 50% | 3 20% | 3 | |||||
|
Парични средства |
20 -24.53% | 27 26.19% | 21 16.67% | 18 24.14% | 15 61.11% | 9 28.57% | 7 27.27% | 6 -8.33% | 6 71.43% | 4 250% | 1 -60% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 33.33% |
| 2020 | 3 -25% |
| 2019 | 4 33.33% |
| 2018 | 3 -25% |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 -33.33% |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 6 20% |
| 2013 | 5 |