| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ПИМ МИНЕРАЛ ЕООД | 30.12.2021 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| "ПОРТ ТРАНС-ЧАВДАРОВ" ООД | 17.02.2011 | Съдружник | 50% | 50k-500k € | 3 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 746 -22.67% | 965 24.7% | 774 61.93% | 478 -23.8% | 627 1.57% | 618 -33.84% | 934 -38.95% | 1 529 45.41% | 1 052 -34.07% | 1 595 -36.22% | 2 501 105.29% | 1 218 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
-3 -102.13% | 120 6.33% | 113 662.07% | 15 107.86% | -189 -2042.11% | 10 0% | 10 -90.87% | 106 8.9% | 98 -81.4% | 525 33.55% | 393 478.2% | 68 | |||||||
|
Оперативни разходи |
745 | 841 | 658 | 439 | 800 | 590 | 891 | 1 393 | 937 | 1 065 | 2 100 | 1 126 | |||||||
|
Разходи за персонала |
270 79.93% | 150 87.26% | 80 20.77% | 66 -23.08% | 86 -17.16% | 104 -27.66% | 144 -3.75% | 150 -6.98% | 161 52.91% | 105 7.29% | 98 32.41% | 74 | |||||||
| Нетен марж | -0.34% -102.75% | 12.45% -14.73% | 14.6% 370.63% | 3.1% 110.31% | -30.07% -2012.03% | 1.57% 51.16% | 1.04% -85.04% | 6.95% -25.11% | 9.29% -71.79% | 32.92% 109.4% | 15.72% 181.65% | 5.58% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 876 34.01% | 654 -15.74% | 776 7.97% | 719 9.33% | 658 16.06% | 567 -8.43% | 619 -49.2% | 1 218 -11.81% | 1 381 -12.33% | 1 575 27.42% | 1 236 -5.99% | 1 315 26.82% | 1 037 74.68% | 594 | |||||
|
Дълготрайни активи |
651 32.99% | 490 -5.71% | 519 37.11% | 379 8.02% | 351 41.44% | 248 82.33% | 136 -61.39% | 352 -17.19% | 425 -41.9% | 732 48.39% | 493 146.8% | 200 -14.07% | 233 -3.6% | 241 | |||||
|
Материални запаси |
77 2920% | 3 400% | 1 0% | 1 | 1 0% | 1 -97.44% | 20 -30.36% | 29 36.59% | 21 173.33% | 8 36.36% | 6 83.33% | 3 -73.91% | 12 | ||||||
|
Общо задължения |
119 -16.19% | 142 -33.97% | 215 38.94% | 155 26.25% | 123 -6.98% | 132 -33.16% | 197 -67.09% | 600 -19.77% | 748 -21.36% | 950 91.65% | 496 63.58% | 303 -12.92% | 348 34.58% | 259 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
65 128.57% | 29 -40.43% | 48 147.37% | 19 -73.05% | 72 -62.8% | 194 -29.81% | 276 4.05% | 265 14.57% | 232 738.89% | 28 -56.45% | 63 26.53% | 50 | |||||||
| Вземания общо | 132 -2.27% | 135 -39.45% | 223 16.58% | 191 -12.82% | 219 -14.54% | 257 -22.77% | 332 -5.39% | 351 -16.93% | 423 -14.39% | 494 62.08% | 305 -25.87% | 411 25.82% | 327 43.92% | 227 | |||||
|
Собствен капитал |
757 47.95% | 512 -8.75% | 561 -0.54% | 564 5.45% | 535 23.06% | 435 3.16% | 421 -31.84% | 618 -2.42% | 633 1.39% | 625 -15.61% | 740 -26.83% | 1 012 46.92% | 689 105.65% | 335 | |||||
|
Парични средства |
15 -40.82% | 25 -20.97% | 32 -78.55% | 148 72.02% | 86 41.18% | 61 -59.39% | 150 -69.7% | 494 -1.53% | 502 54.4% | 325 -23.92% | 427 -38.53% | 695 49.61% | 465 309.46% | 114 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 33 26.92% |
| 2020 | 26 -13.33% |
| 2019 | 30 20% |
| 2018 | 25 -24.24% |
| 2017 | 33 22.22% |
| 2016 | 27 17.39% |
| 2015 | 23 -25.81% |
| 2014 | 31 -24.39% |
| 2013 | 41 |