| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СЕЛЕКТА ИНВЕСТ ООД ООД | 26.05.2015 | Съдружник | 11% | 50k-500k € | |
| ТРАКОФИН ЕООД | 27.05.2015 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 333 -26.82% | 456 24.62% | 366 10.34% | 331 -41.14% | 563 -43.97% | 1 005 14.78% | 875 9.67% | 798 1.89% | 783 -12.56% | 896 84.23% | 486 | 335 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
26 -58.68% | 62 105.08% | 30 68.57% | 18 -80% | 89 | 81 51.92% | 53 -45.83% | 98 34.27% | 73 116.67% | 34 | 17 | |||||||
|
Оперативни разходи |
288 | 373 | 335 | 313 | 473 | 892 | 775 | 727 | 652 | 622 | 421 | 299 | ||||||
|
Разходи за персонала |
72 -4.08% | 75 15.75% | 65 16.51% | 56 -50.9% | 114 -55.95% | 258 6.55% | 242 5.11% | 230 5.88% | 217 15.49% | 188 47.2% | 128 | 94 | ||||||
| Нетен марж | 7.67% -43.53% | 13.58% 64.57% | 8.25% 52.78% | 5.4% -66.02% | 15.89% | 9.23% 38.52% | 6.66% -46.84% | 12.53% 53.55% | 8.16% 17.61% | 6.94% | 5.19% | |||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 268 2.44% | 1 238 -1.82% | 1 261 -22.84% | 1 634 1.3% | 1 613 13.2% | 1 425 114.88% | 663 0.08% | 663 -2.85% | 682 -4.51% | 714 -0.07% | 715 | 315 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
1 207 1.2% | 1 192 -2.43% | 1 222 -25.22% | 1 634 1.3% | 1 613 25.45% | 1 286 115.14% | 598 -2.91% | 616 -4.52% | 645 -4.03% | 672 -0.61% | 676 | 257 | ||||||
|
Материални запаси |
4 -46.67% | 8 400% | 2 0% | 2 -25% | 2 -94.12% | 35 -11.69% | 39 26.23% | 31 12.96% | 28 5.88% | 26 15.91% | 22 | 23 | ||||||
|
Общо задължения |
647 1.69% | 636 -11.33% | 717 -2.64% | 737 50.89% | 488 -51.03% | 997 202.8% | 329 -19.6% | 410 -13.87% | 476 -17.63% | 577 -12.95% | 663 | 336 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
182 -28.71% | 255 -22.31% | 328 -55.52% | 737 55.62% | 473 -7.21% | 510 192.67% | 174 -56.39% | 400 15.51% | 346 -23.24% | 451 -21.04% | 571 | 203 | ||||||
| Вземания общо | 33 18.18% | 28 -9.84% | 31 24.49% | 25 53.13% | 16 -39.62% | 27 130.43% | 12 228.57% | 4 -12.5% | 4 14.29% | 4 -30% | 5 | 2 | ||||||
|
Собствен капитал |
621 3.23% | 602 10.72% | 544 5.46% | 515 1.82% | 506 18.28% | 428 28.18% | 334 31.92% | 253 22.52% | 207 79.56% | 115 122.77% | 52 | -21 | ||||||
|
Парични средства |
20 233.33% | 6 300% | 2 0% | 2 -94.64% | 29 -61.38% | 74 480% | 13 31.58% | 10 111.11% | 5 -18.18% | 6 266.67% | 2 | 33 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 19 5.56% |
| 2020 | 18 -37.93% |
| 2019 | 29 61.11% |
| 2018 | 18 -37.93% |
| 2017 | 29 -71.84% |
| 2016 | 103 0.98% |
| 2015 | 102 4.08% |
| 2014 | 98 -1.01% |
| 2013 | 99 |