| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ЕРАТЕРМ-ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД | 30.12.2011 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | 2 |
| ЕРАТО ТРАНС ЕООД | 17.04.2012 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | 1 |
| ЕРАТО-РЕСУРС ООД | 11.11.2011 | Съдружник | 99% | 0-50 хил. € | 1 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 251 218.83% | 79 | 673 -6.27% | 718 239.13% | 212 -85.46% | 1 456 -67.86% | 4 531 -28.99% | 6 380 -21.17% | 8 094 46.06% | 5 542 -18.69% | 6 816 -37.95% | 10 985 1.99% | 10 771 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
-169 -284.88% | -44 | -134 -721.88% | -16 82.61% | -94 -135.9% | -40 -295% | 20 -91.09% | 230 -31.03% | 333 756.58% | 39 -90.97% | 431 -1.75% | 438 -21.95% | 561 | ||||||
|
Оперативни разходи |
251 | 122 | 820 | 735 | 151 | 5 569 | 5 569 | 5 569 | 6 742 | 5 559 | 6 414 | 1 464 | 1 227 | ||||||
|
Разходи за персонала |
12 -42.86% | 21 | 55 25.88% | 43 0% | 43 | 173 -39.14% | 285 8.79% | 262 35.81% | 193 1.89% | 189 -15.53% | 224 20.33% | 186 | |||||||
| Нетен марж | -67.41% -20.72% | -55.84% | -19.98% -776.83% | -2.28% 94.87% | -44.44% -1522.79% | -2.74% -706.7% | 0.45% -87.45% | 3.6% -12.5% | 4.11% 486.47% | 0.7% -88.9% | 6.32% 58.34% | 3.99% -23.47% | 5.21% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 584 148.23% | 1 444 | 4 217 0.66% | 4 190 -6.15% | 4 464 -0.95% | 4 507 -0.17% | 4 515 -24.78% | 6 002 0.82% | 5 953 | 5 111 -7.77% | 5 542 8.56% | 5 105 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
1 410 -2.34% | 1 444 | 1 510 11.6% | 1 353 5.08% | 1 288 -39.32% | 2 122 -10.64% | 2 375 -12.61% | 2 718 4.32% | 2 605 | 1 527 9.01% | 1 401 11.38% | 1 258 | |||||||
|
Материални запаси |
264 -59.29% | 649 | 733 -7.66% | 794 19.46% | 665 -7.34% | 717 -10.86% | 805 -68.27% | 2 536 13.55% | 2 233 | 2 255 -10.64% | 2 524 -6.99% | 2 713 | |||||||
|
Общо задължения |
308 -7.52% | 333 | 393 70.29% | 231 -52.82% | 489 11.68% | 438 7.94% | 405 -78.67% | 1 901 -7.67% | 2 059 | 1 552 -29.02% | 2 186 -2.71% | 2 247 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
374 -25.53% | 503 313.03% | 122 | ||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 909 1066.88% | 164 | 1 959 -2.69% | 2 013 86.46% | 1 080 -34.29% | 1 643 25.2% | 1 312 86.01% | 706 -34.38% | 1 075 | 1 265 -6.21% | 1 349 40.9% | 958 | |||||||
|
Собствен капитал |
3 276 -12.17% | 3 730 | 3 824 -3.4% | 3 959 -0.41% | 3 975 -2.31% | 4 069 -0.97% | 4 109 0.2% | 4 101 5.32% | 3 894 | 3 560 9.41% | 3 253 13.85% | 2 858 | |||||||
|
Парични средства |
1 0% | 1 | 14 -50% | 29 700% | 4 -85.11% | 24 6.82% | 22 -47.62% | 43 9.09% | 39 | 63 -76.34% | 268 52.33% | 176 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 -33.33% |
| 2018 | 3 -50% |
| 2017 | 6 20% |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 -37.5% |
| 2014 | 8 -71.43% |
| 2013 | 28 |