| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 16 -32.61% | 24 -2.13% | 24 0% | 24 6.82% | 22 -2.22% | 23 -2.17% | 24 0% | 24 -4.17% | 25 11.63% | 22 -12.24% | 25 2.08% | 25 -7.69% | 27 -3.7% | 28 | |||||
|
Счетоводна печалба |
2 0% | 2 -50% | 4 -11.11% | 5 0% | 5 0% | 5 0% | 5 28.57% | 4 -12.5% | 4 -11.11% | 5 0% | 5 28.57% | 4 -22.22% | 5 0% | 5 | |||||
|
Оперативни разходи |
14 | 21 | 17 | 14 | 15 | 16 | 17 | 17 | 19 | 19 | 19 | 19 | 20 | 17 | |||||
|
Разходи за персонала |
7 -56.25% | 16 60% | 10 33.33% | 8 -31.82% | 11 -15.38% | 13 0% | 13 -7.14% | 14 7.69% | 13 -13.33% | 15 30.43% | 12 -14.81% | 14 -10% | 15 30.43% | 12 | |||||
| Нетен марж | 12.9% 48.39% | 8.7% -48.91% | 17.02% -11.11% | 19.15% -6.38% | 20.45% 2.27% | 20% 2.22% | 19.57% 28.57% | 15.22% -8.7% | 16.67% -20.37% | 20.93% 13.95% | 18.37% 25.95% | 14.58% -15.74% | 17.31% 3.85% | 16.67% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 115 0.9% | 114 1.37% | 112 3.3% | 108 4.95% | 103 3.59% | 100 3.72% | 96 5.62% | 91 2.89% | 88 5.49% | 84 -19.21% | 104 4.1% | 100 4.84% | 95 3.91% | 92 | |||||
|
Дълготрайни активи |
98 | ||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
112 5375% | 2 | 1 -33.33% | 2 -25% | 2 33.33% | 2 -40% | 3 25% | 2 | 2 300% | 1 -83.33% | 3 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 31 -60.9% | 80 -0.64% | 80 0% | 80 0.64% | 80 5.41% | 76 68.18% | 45 104.65% | 22 | |||||||||||
|
Собствен капитал |
114 | 110 | 98 0% | 98 4.35% | 94 5.14% | 89 4.17% | 86 5% | 82 -19.6% | 102 4.19% | 98 3.24% | 95 5.71% | 89 | |||||||
|
Парични средства |
83 146.97% | 34 6.45% | 32 12.73% | 28 19.57% | 24 -2.13% | 24 -53% | 51 -25.93% | 69 -21.97% | 88 5.49% | 84 -19.21% | 104 4.1% | 100 4.84% | 95 3.91% | 92 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 5 400% |
| 2020 | 1 -83.33% |
| 2019 | 6 100% |
| 2018 | 3 -57.14% |
| 2017 | 7 -22.22% |
| 2016 | 9 |
| 2015 | 9 -10% |
| 2014 | 10 11.11% |
| 2013 | 9 |