| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МАРИЦА ЕНЕРДЖИ ЕООД | 31.01.2013 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 51 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 9 265 -60.9% | 23 693 212.87% | 7 573 | 10 495 288 68469.62% | 15 306 0.18% | 15 278 -13.84% | 17 732 18.51% | 14 962 -9.5% | 16 533 -23.78% | 21 690 -7.88% | 23 546 -24.86% | 31 334 10.34% | 28 399 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
-17 -100.5% | 3 341 63.33% | 2 046 | 1 369 240 13052.6% | 10 410 311.1% | -4 931 66.06% | -14 530 -654.19% | -1 927 24.43% | -2 549 34.25% | -3 877 31.67% | -5 674 -2461.06% | 240 -13.6% | 278 | ||||||
|
Оперативни разходи |
8 465 | 20 915 | 5 521 | 9 126 049 | 6 271 | 1 795 | 30 642 | 16 866 | 18 955 | 16 952 | 27 693 | 30 264 | 25 867 | ||||||
|
Разходи за персонала |
1 098 -20.59% | 1 383 1.54% | 1 362 | 2 097 831 104435.03% | 2 007 -8.04% | 2 182 -13.27% | 2 516 -17.7% | 3 057 -2.26% | 3 128 5.59% | 2 962 25.47% | 2 361 78.06% | 1 326 128.06% | 581 | ||||||
| Нетен марж | -0.18% -101.29% | 14.1% -47.79% | 27.01% | 13.05% -80.82% | 68.02% 310.72% | -32.28% 60.61% | -81.94% -536.41% | -12.88% 16.5% | -15.42% 13.74% | -17.88% 25.82% | -24.1% -3242.07% | 0.77% -21.7% | 0.98% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 51 336 1.41% | 50 624 4.51% | 48 440 14.71% | 42 227 15.1% | 36 687 23.47% | 29 713 -10.92% | 33 354 8.54% | 30 730 -23.72% | 40 288 1.72% | 39 605 -5.11% | 41 736 -8.44% | 45 581 -9.79% | 50 525 25.38% | 40 298 | |||||
|
Дълготрайни активи |
10 034 -16.77% | 12 056 5.35% | 11 444 -5.06% | 12 054 9.24% | 11 034 13.91% | 9 686 0.7% | 9 619 27.11% | 7 568 5.65% | 7 163 -14.39% | 8 366 -11.39% | 9 442 -0.86% | 9 523 -67.56% | 29 360 38.95% | 21 129 | |||||
|
Материални запаси |
1 420 -0.43% | 1 426 0.76% | 1 415 -12.21% | 1 612 46.45% | 1 101 39.99% | 786 -35.94% | 1 228 9.48% | 1 121 0.6% | 1 115 -8.79% | 1 222 103.06% | 602 -78.47% | 2 795 109.51% | 1 334 21.01% | 1 102 | |||||
|
Общо задължения |
53 283 1.43% | 52 530 -1.53% | 53 348 11.05% | 48 041 5.41% | 45 575 12.65% | 40 459 -23.92% | 53 176 15.19% | 46 164 8.46% | 42 564 6.06% | 40 132 0.58% | 39 899 -0.85% | 40 240 0.48% | 40 047 33.42% | 30 016 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
18 149 -3.23% | 18 755 2.74% | 18 254 -57.39% | 42 844 132.01% | 18 466 12.54% | 16 409 -3.47% | 17 000 0% | 17 000 0% | 17 000 4.5% | 16 268 -7.55% | 17 597 2.42% | 17 181 1.07% | 17 000 -2.91% | 17 510 | |||||
| Вземания общо | 39 800 7.39% | 37 060 4.4% | 35 497 24.65% | 28 477 16.39% | 24 466 27.73% | 19 155 -14.49% | 22 401 2.56% | 21 842 -30.97% | 31 643 6.03% | 29 845 -3.94% | 31 070 -6.06% | 33 073 68.51% | 19 627 -31.45% | 28 631 | |||||
|
Собствен капитал |
1 946 202.12% | -1 906 61.16% | -4 908 15.59% | -5 814 -1313.66% | 479 104.46% | -10 746 45.93% | -19 873 -228.76% | 15 434 778.03% | -2 276 -331.81% | -527 -128.69% | 1 837 -65.61% | 5 341 -49.02% | 10 478 2.1% | 10 263 | |||||
|
Парични средства |
82 0% | 82 -1.23% | 83 -0.61% | 84 -2.38% | 86 0.6% | 85 -18.93% | 105 -47.18% | 199 -45.76% | 368 113.99% | 172 -72.44% | 623 228.57% | 190 -7.25% | 205 -46.09% | 379 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 162 10.2% |
| 2019 | 147 2.08% |
| 2018 | 144 8.27% |
| 2017 | 133 -36.97% |
| 2016 | 211 -8.26% |
| 2015 | 230 -4.96% |
| 2014 | 242 -19.33% |
| 2013 | 300 |